Příznivci plzeňské Viktorie se při něm uvidí s hráči Davidem Limberským, Tomášem Hájkem a Michaelem Krmenčíkem – všichni tři připraví návštěvníkům tradiční svařáček či čaj zdarma.

Fanouškům zazpívá Marek Ztracený, velký příznivec Viktorie. Účastníkům vánočního setkání se představí také dětský pěvecký sbor Sluníčka.

Program uvádějí moderátoři ligových zápasů, Jirkové Pelnář a Poor.

Připravena je i soutěž pro fanoušky a na závěr setkání také speciální červenomodrá světelná show.
Během programu je možné také přispívat na dobročinné účely. Pod dva vánoční stromky je možné přinést dárky pro děti z plzeňské Fakultní nemocnice nebo pamlsky pro zvířata v plzeňské zoo.

Malí pacienti z Fakultní nemocnice v Plzni uvítají například knížky, pohádky na DVD, stolní hry nebo také lego, duplo, chrastítka, leporela, puzzle, pastelky, fixy, omalovánky nebo míče. Těm větším se mohou hodit například sluchátka, přenosné flash karty nebo jiná drobná elektronika.

Zoologická zahrada Plzeň bude vděčná zejména za jakoukoliv zeleninu a ovoce (jablka, mrkev, banány). přinést můžete i jakékoliv ořechy pro opice či papoušky. Zakoupit si můžete dřevěnou vánoční ozdobu – pokud se vám bude líbit, můžete vhodit do kasičky u hostesky dobrovolný finanční dar a přispějete tak zdravotně postiženému čtrnáctiletému Ondrovi, fanouškovi fotbalistů Viktorie, na pořízení speciální tříkolky.

Fotbalový klub FC Viktoria Plzeň si pro své příznivce připravil ještě jedno překvapení – už od 16.00 hodin vypuknou nefalšované zabijačkové hody, které budou předcházet vánočnímu setkání.

V prostorách za severní tribunou tak budou připraveny oblíbené vepřové pochoutky jako tlačenka, jitrnice, jelítka, zabijačková polévka… To vše za symbolickou cenu. Výtěžek z této akce půjde na dobročinné účely.

Ilustrační foto
Plzeňský kraj schválil schodkový rozpočet