Pro pondělní utkání se Spartou se totiž otevřou veřejnosti také tribuny za oběma brankami, a domácí vlajkonoši se tak mohou přesunout na tradiční místo nejvěrnějších klubových fandů.

Po dohodě sklubem si zástupci plzeňských fans zvolili severní tribunu, tzn. prostor za levou brankou zpohledu hlavní tribuny. Místem pro pověstný plzeňský kotel se stane sektor R.

Pondělní ligový hit obhájců titulu sletenskými fotbalisty bude pro nově umístěný kotel ostrou premiérou. Vsouvislosti stímto vynuceným stěhováním žádá klub fanoušky o spolupráci. Všichni fans, kteří mají nakoupeny permanentky do sektoru A (dosavadní improvizovaný kotel) a chtějí si zápas užít vnovém sektoru R, si do utkání se Spartou musí na hlavní pokladně vyzvednout na svou permanentku lístek do sektoru R. Stejně tak fanoušci, kteří si již na pondělní utkání zakoupili vstupenku do zmíněného A sektoru na hlavní tribuně, ale nechtěli by chybět vnově situovaném kotli za brankou, mají možnost si své vstupenky vyměnit.

Pokladna bude pro tyto potřeby otevřena od pátku až do pondělí včasech 8-17 hodin.

Fanoušci, kteří si chtějí ponechat své lístky a permanentky do sektoru A, mají samozřejmě tuto možnost a výměna vstupenek se jich netýká.