Za kolik na fotbal
Permanentky
Noví majitelé:
2400, 2000, 1300
Stávající majitelé:
2000, 1900, 1200
Vstupenky:
100, 150, 180 

Svědčí to tom, že fotbalová horečka v Plzni neopadá, naopak. A v klubu ze západu Čech mají smělé cíle i pro příští sezonu.

„Pevně věříme, že magickou pětitisícovou hranici pro příští sezonu překonáme," řekl Deníku mluvčí Viktorie Plzeň Pavel Pillár.

I proto klub spustil předprodej permanentek s předstihem už v závěru aktuální sezony.

Předkupní právo mají samozřejmě stávající držitelé permanentních vstupenek, předprodej běží už od minulého čtvrtka, přičemž garance míst potrvá až do 13. června.

Ode dneška je zahájen rovněž volný prodej na pokladnách včetně prodeje online. „Online nákup bude možný pouze pro nové zájemce o permanentky, držitelé těch stávajících musí dorazit do Štruncových sadů," upozorňuje Pillár.

Permanentky se prodávají za 2400 (I. kategorie) a 2000 korun (II. kategorie), novinkou jsou permanentky za 1300 korun (III. kategorie) na místa za oběma brankami.

Stávající držitelé nakupují permanentky za zvýhodněné ceny (2200, 1900, 1200).

Majitelé permanentek získají vstup nejen na domácí ligové zápasy, ale i na utkání Poháru České pošty, přátelské duely hrané v Doosan Areně nebo v tréninkovém areálu v Luční ulici, včetně zápasů juniorky, mládeže i žen.

Permanentkáři získají automaticky i slevu padesát procent na utkání 3. předkola Evropské ligy a přednostní právo k nákupu lístků na další případné domácí zápasy evropských pohárů. A také na venkovní, pokud se vstupenky prodávají v Doosan Areně.

„Plánujeme posílení kádru a děláme tak i po sportovní stránce všechno pro to, aby naše cesta evropskými poháry neskončila ve třetím předkole Evropské ligy. Chceme našim fanouškům nabídnout i další utkání evropských pohárů," přeje si Pavel Pillár.

Stejně jako u permanentek se i vstupenky na jednotlivé ligové zápasy budou prodávat ve třech cenových kategoriích. Rozdělení jednotlivých sektorů přitom kopíruje systém známý fanouškům z duelů evropských pohárů.

„Zatímco v této sezoně si fanoušci nakupovali vstupenky ve dvou cenových relacích za 120 a 150 Kč, v té nové za lístky zaplatí 180, 150 a 100 korun," vysvětluje mluvčí Viktorie.

Klub tak připravil pro fanoušky novinku i při prodeji jednotlivých lístků na ligové zápasy. Fanoušci si totiž budou moci zakoupit na místa za oběma brankami stokorunovou vstupenku.

To znamená, že za nejlevnější lístek na vrcholový fotbal v Plzni zaplatí fanoušci v příští sezoně o dvacet korun méně než v této sezoně.