„Samozřejmě si uvědomujeme, že tato zpráva pro naše fanoušky není příznivá, ale jako klub toto rozhodnutí nedokážeme nijak ovlivnit,“ uvedl na klubovém webu mluvčí Viktorie Plzeň Václav Hanzlík, který si moc dobře uvědomuje, že změna místa konání zápasu EKL z Kosova do Albánie je velkou logistickou komplikací pro samotný klub, ale hlavně příznivce královny Viktorie.

„Našim cílem je všechny naše příznivce o této změně informovat, aby si dokázali, pokud možno, přebukovat, případně stornovat své letenky. Samozřejmě jim budeme maximálně nápomocni i ve věci vstupenek a dalších náležitostí ohledně cesty do Albánie,“ řekl mluvčí Viktorie Plzeň.

Kapacita stadionu Air Albania Stadium v Tiraně, který byl otevřen téměř přesně před čtyřmi lety, je 22 500 diváků. Fanoušky, kteří měli již zakoupenou vstupenku do Kosova, budou pracovníci klubu kontaktovat na jejich emailovou adresu s prosbou o reakci, zda mají zájem také o vstupenky do Tirany.

„Stejně tak žádáme případné nové zájemce o vstupenky do Tirany, aby se nám ozvali na email vstupenky@fcviktoria.cz. V tuto chvíli zjišťujeme další podrobnosti, jakmile budeme mít informace o ceně vstupenek a jejich distribuci, budeme všechny samozřejmě ihned informovat,“ uzavřel Hanzlík.

Václav Pilař a Adolf Šádek, generální manažer Viktorie Plzeň po loňském Pilařově návratu do Plzně.
V Plzni to mám rád, ale to musí teď stranou. Chci ji porazit, prohlásil Pilař