Západočeši měli původně nastoupit proti jihokorejskému celku Daejeon Citizeň FC, soupeř ale utkání kvůli vysokému počtu zraněných hráčů na poslední chvíli odřekl.

Viktorii naopak vyšel vstříc moldavský klub Dacia Kišiněv, se kterým se měl český mistr utkat ve španělském Benidormu až v posledním čtvrtém utkání.

Plzeň měla po celý zápas hru pod kontrolou. Účinně kombinovala a zejména po přestávce si vytvářela brankové příležitosti, které proměňovala.

První poločas vyhráli Plzeňané brankou Milana Petržely ze šesté minuty. Druhý gól přidal v 54. minutě stoper Tomáš Hájek a na rozdíl tří gólů po přihrávce Jana Kopice zvýšil Tomáš Poznar.

Hosté sice snížili v 65. minutě Kablašem z přímého kopu po technické střele kolem zdi, ale poslední slovo měla Viktoria, když se trefil Jakub Hromada.

Viktoria Plzeň –Dacia Kišoněv 4:1.

Poločas: 1:0. Branky: 6. Petržela, 54. Hájek, 63. Poznar, 68. Hromada – 65. Kablaš. ŽK: 40. Zeman – 40. Diego.

Viktoria: Sváček – Matějů (64. Řezník), Hubník (46. Hejda), Hájek, Janža (60. Limberský) – Petržela (60. Kopic), Hlavatý (64. Hromada), Hrošovský (84. Pihrt), Zeman (60. Kovařík) – Ivanschitz (64. Hořava) – Bakoš (60. Poznar).