To ale neznamená, že by fotbalisté Viktorie Plzeň v posledním zápase Evropské ligy skupiny G proti Beer Ševě neměli motivaci.

Nabízelo by se, že v utkání dostanou šanci hráči širšího kádru. Z vyjádření trenéra Viktorie Pavla Vrby ale vyplývá, že plzeňský kouč pošle na hřiště v Beer Ševě co možná nejsilnější sestavu.

„Máme ještě šanci být první a to je pro nás velká motivace. Pro nás je to poslední zápas v letošním roce a bereme ho se vší vážností. Utkání chceme vyhrát a já věřím, že se nám to podaří,“ prohlásil před odletem trenér Pavel Vrba.

Výprava fotbalistů Viktorie Plzeň se vydá na cestu do Izraele leteckým speciálem ve středu v osm hodin ráno z letiště Václava Havla v Praze. Let potrvá zhruba tři a půl hodiny a hned po přistání a odbavení v Tel Avivu čeká vedoucí tým české ligy ještě hodinová cesta do města Beer Ševa.

Svěřenci trenéra Pavla Vrby si ještě ve středu večer od 19.00 hodin (v Izraeli bude o hodinu více) při předzápasovém tréninku vyzkoušejí trávník hřiště na Turner Stadium. Čtvrteční zápas začíná ve 21.05 SEČ.