Tím prvním byla pouhá remíza vedoucího celku tabulky s Vejprnicemi. Druhým je rovněž nerozhodný výsledek, který Karlov uhrál s Černicemi.

Střelecky se hattrickem opět prosadil lídr kanonýrů Bezdička a Hodan z Rapidu.

Poslední kolo přinese zajímavé souboje, které rozhodnou o umístění na medailových příčkách: Petřín hostí Letnou, SK 1894 zajíždí na Rapid a Senco přivítá Smíchov.

VS Plzeň – Rapid 3:10 (poločas 2:5, branky: Roneš, Sebera, vlastní – Hodan 3, Baroch, Kopřiva a Hnízdil po 2, Korda). Rapid měl utkání jednoznačně pod kontrolou. Snaživí domácí ovšem vstřelili hezké branky: dvakrát přelobovali gólmana Rapidu.

Karlov – Černice 2:2 (0:0, Holub 2 – Nykles z p.k.,Feiferlík). Hosté byli lepší v první půli, ale ani jednu ze čtyř šancí neproměnili. Domácí získali převahu po přestávce, přesto hosté odskočili na 2:0, Karlov však zaslouženě srovnal.

Smíchov – Vejprnice 2:2 (1:0, Lukes, Tříska – Paul, Selinger). Ve vyrovnaném zápase s šancemi na obou stranách přišel Smíchov o v posledních deseti minutách.

Letná – Slavia 10:0 (4:0, Bezdička 3, Kaluba 2, Rous, Pešek, Sluka, A. Bělohlávek, Klička). Duel byl jednoznačnou záležitostí domácích. Slavia si vytvořila pouze jednu gólovku, ale tu neproměnila.

Košutka – Doubravka 1:2 (1:1, Dobrý – Turek, Vlk). Hosté měli v zápase více ze hry, ale nevytvořili si výraznější šance. O šťastném vítězství Senca rozhodl tři minuty před koncem po chybě domácího brankáře hostující Vlk.

SK 1894 – ZČE Plzeň 3:5 (1:3, Herout 2, Mencl – Rádl 2, Kubík, Pelc, Gadač). Hosté měli do přestávky více ze hry a zaslouženě vedli. Po přestávce domácí vyrovnali, Petřín před koncem dvěma slepenými góly rozhodl o své výhře.

Střelci: 41 – Bezdička (Letná), 23 - Baroch (Rapid), 21 – Lukes (Smíchov), 20 – Rádl (ZČE), 19 – Jandoš (Smíchov), 16 – Tříska (Smíchov), 14 – Mojseňjuk (Černice), Hnízdil (Rapid).

Další program – 22. kolo, dnes: 16.30 hod. Černice – VS Plzeň. Středa: 16.15 hod. ZČE Plzeň – Letná, 16.30 hod. Rapid – SK 1894, Slávia – Košutka, Vejprnice – Karlov. Čtvrtek: 18.30 hod. Senco – Smíchov.