Vedoucí trojlístek krajského přeboru bodoval

Plzenský kraj – Pětadvacáté kolo krajského Fincentra fotbalového přeboru nepřineslo v čele soutěže žádné změny. Volno měl Stod.

16.5.2011

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Daniel Seifert

Vedoucí Chrást rozdrtil Chanovice. „Soupeře držel v prvním poločase vynikající Beke v brance hostů. Rozdíl ve skóre mohl být daleko větší. Naši střelci patrně čekali ještě na diváky, kteří přišli v průběhu zápasu po skončení hokejového utkání,“ dodal spokojeně po duelu prezident klubu Luděk Vokoun.

Naplno bodovaly i celky na druhém a třetím místě. Tachov rozhodl o výhře hned v úvodu zápasu, kdy se do sedmnácté minuty trefil třikrát. „Hra se vyrovnala až po dvacáté minutě. My jsme ovšem kontrolovali vývoj zápasu a zaslouženě vyhráli,“ zhodnotil utkání sekretář domácího celku Rostislav Vachálek.

Výborný zápas se hrál v Přešticích, kde třetí Rokycany nakonec rozhodly v závěru Drahoňovským a Rýdlem, který vystřídal právě střelce úvodního gólu. „Byl to oboustranně útočný fotbal, který se musel líbit. Rozhodla naše Beštou neproměněná penalta v 65. minutě,“ řekl po utkání hrající trenér Václav Uzlík.

Důležité body si připsal na své konto plzeňský Rapid po výhře nad Vejprnicemi. Do středu tabulky se posunuly po výhrách Holýšov se Stříbrem, Bolevec si veze cenný bod z Příkosic. Poslední dva celky přeboru prohrály a jejich situace je už velmi vážná.

Chrást – Chanovice 9:0

Nejlepší hráči: Kovařík – Beke. Poločas: 1:0. Branky: 49., 60., 65. a 74. Kovařík, 33., 66. a 85. Roubal, 57. Löwy, 90. Sadílek. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 0:1. Diváků: 120.

Chrást: Kokoška – O. Král (72. Kučera), D. Král, Haidlmayer, Komárek (62. Levý), Löwy, Sadílek, Tyr (72. Brýla), Vaigl (69. Stružka), Roubal, Kovařík. Trenér: Jaroslav Diepold.

Chanovice: Beke – Srb, Šimsa, Šrámek, Brom, Kostka, Melka, Král, Hrach, Drohobeckyj, Kolena. Trenér: Pavel Běloušek.

Přeštice - Rokycany 0:2

Nejlepší hráči: Turek – Vild. Poločas: 0:0. Branky: 77. Drahoňovský, 90. Rýdl. Rozhodčí: Reznichenko. ŽK: 1:2. Diváků: 120.

Přeštice: Růžička - Hrdlička, Uzlík, Stehlík, Bouc (61. Benedikt), Turek, Zdeněk, Mastný, Bešta, Trdlička (77. Mrázek), Zoubek (67. Přibáň). Trenér: Václav Uzlík.

Rokycany: Vild – Jícha (68. Blecha), Klír, Vaščák, Šíša (67. Černý), Hereit, Kubík, J. Procházka, Drahoňovský (70. Rýdl), Scheinherr, F. Procházka. Trenér: Pavel Aubrecht.

Příkosice – Bolevec 1:1

Nejlepší hráči: Šimandl – Bublík. Poločas: 1:0. Branky: 40. Prchlík – 66. Bublík. Rozhodčí: Petržílka. ŽK: 5:2. Diváků: 150.

Příkosice: Protivínský – Štych (87. Vlček), Kohout (69. Pražák), Komanec, Prchlík, Jandoš (63. Pešek), Fiala, Krystl, Lisý, Hrubý, Šimandl (80. Votípka). Trenér: Radek Vodrážka.

Bolevec: P. Klečka – J. Klečka, Vítovec (83. Fryček), J.Pelnář, Kohout, Soukup, Bublík, Šiml, Grif, P. Pelnář, Šanony (46. Fictum). Trenér: Petr Nykles.

Stříbro – Horní Bříza 1:0

Nejlepší hráči: Benda – Janka. Poločas: 1:0. Branky: 33. Demjan. Rozhodčí: Malinčák. ŽK: 3:5. Diváků: 100.

Stříbro: Benda – Zaoral (90. Průša), Hřebík (34. Ichnatolya), Demjan, Petraška, Šuranský, Šaman, Pubrle (59. Vraštil), Florus (79. Solový), Dyk, Kertys. Trenér: Milan Fiala.

Horní Bříza: Krejčík – Šimice, Sluka (57. Frána), Křížek (57. Čechura), M. Paukner, Hacker (78. Vrla), M. Chocholatý, J. Paukner, Janka, Fedorco (71. Landa), P. Chocholatý. Trenér: Václav Votýpka.

Tachov – SK ZČE Plzeň 5:2

Nejlepší hráči: Folejtar – Šiml. Poločas: 3:1. Branky: 17. a 79. Šácha, 10. Machač, 15. Tušl, 77. J.Viterna – 32. Bednář p.k., 86. M. Kraus. Rozhodčí: Havel. ŽK: 1:2. Diváků: 150.

Tachov: Pták – L. Viterna, Šácha, Habart, J. Viterna, Žemlička (83. Janoušek), Dvořák (58. Chmiel), Hudec, Folejtar, Tušl, Machač (83. Földéši). Trenér: Jaroslav Pták.

SK ZČE Plzeň: Řezáč – T. Kraus, Šiml, Marek (71. M. Kraus), Vít (78. Mezsáros), Mašek, Bednář (79. Will), Bedrna, Bodanský (54. Chocholatý), Pata, Beránek. Trenér: Petr Kural.

Rapid Plzeň – Vejprnice 4:1

Nejlepší hráči: Faist – Vnuk. Poločas: 2:1. Branky: 27. a 75. Faist, 21. Sváta, 61. Hodaň – 6. Vnuk. Rozhodčí: Simbartl. ŽK: 4:3. Diváků: 60.

Rapid: Štrunc – Buček, Sváta, Liška, Brabec, Hodaň, Šimsa, Faist (88. Jiskra), Hodan (86. Fleisig), Čupalka, Lavička (83. Netrh). Trenér: Vratislav Opl.

Vejprnice: Slováček – Škyrta (53. Hora), Pleticha, Prais (72. Vávra), Rada, R. Křen, Biedermann, D. Křen, Vnuk, Puhlovský (63. Hlad), Paul. Trenér: Milan Dejmek.

Holýšov – M. Touškov 6:0

Nejlepší hráči: Trhlík – S. Karbusický. Poločas: 5:0. Branky: 30. p. k. a 41. Trhlík, 26. Procházka 33. Schamberger, 43. Beneš, 80. Jeniš. Rozhodčí: Burda. ŽK: 1:5. Diváků: 150.

Holýšov: Třeštík – Levička, Trhlík, Hrádek, Majlát, Lucák, Jeniš, Procházka (68. J. Vrba, Beneš, Lukáš (62. Hamerník), Schamberger (85. Kubina). Trenér: Jiří Multrus starší.

Město Touškov: Tománek – Pašek, Anděl, Hodek, Svoboda, Kovács, Nosek, S. karbusický, O. Karbusický, D. Vrba, Vavrač. Trenér: Stanislav Kamarýt.