Lídr tabulky Starý Smolivec doma jen remizoval s Hradcem, přesto si drží jedenáctibodový náskok před Soběkurami. Opět se dařilo Štěnovicím, které vyhrály v Záhoří. Utkání rozhodl hattrickem Cink, přestože přišel na hřiště až v 63. minutě. Sedm branek nastříleli ve druhé půli hráči Chotěšova a deklasovali rezervu Chlumčan 9:2.

TJ Záhoří 2
Sokol Štěnovice 4

Poločas: 1:1. Branky: 30. a 56. (PK) Pelouch – 31. Krásný, 75., 86. a 90. Cink Rozhodčí: Hnojský. ŽK: 4:3. Diváků: 60.

Záhoří: Vavřík – Šperer, Cihelna, Majorszký (90. Trojánek), Prokopius, Zekucia, Pelouch, V. Kovář, Šampalík, Šlehofer (80. Ptáček), Vrzák.

Štěnovice: Jánský – Vopat, Jůza, Fabián, Lodl, Kopecký, Rádl (46. Miloš Boček), Krásný, Fremr (63. Cink), Drda, Winkelhöfer.

FK Žákava B 0
Sokol Střížovice 5

Poločas: 0:1. Branky: 22. V. Houdek, 58. a 80. Švehla, 65. Monhart, 83. Neuberk. Rozhodčí: Lad. Langmajer. ŽK: 2:2. Diváků: 100.

Žákava B: Kosnar – Saro (81. Boukal), Krňoul, Král, Šesták, Vyleta, Matas, Hladík (46. Vrba), Kozák (74. Valenta), Roud, Průcha.

Střížovice: Kvídera – Běhálek, M. Houdek, J. Fremr (72. Hajšman), Klíma, Neuberk, Sedláček, Monhart, V. Houdek, Švehla, Mencl (46. F. Fremr).

TJ Chotěšov 9
Keramika Chlumčany B 2

Poločas: 2:1. Branky: 32., 67. a 70. Kubíček, 40. a 64. T. Vacek, 49. a 76. Brabec, 61. a 80. Kubík – 43. Tauš, 78. Vlček. Rozhodčí: Orlík. ŽK: 2:2. Diváků: 100.

Chotěšov: Rada – Brabec, Hönig, T. Vacek, Bednář, Kubíček, Seer (46. Peteřík), Znášik (46. Kubík), Mašek, Eret, Ondruš.

Chlumčany B: Kastner – Starec (49. Schlosser), Šmíd, Němeček, Tauš (74. Elsnic), Beneš (52. Beníček), Janoušek, Sláma, Vaněček, Majer, Vlček.

Sparta Radkovice 1
SK Letiny 0

Poločas: 1:0. Branka: 33. Pánovec. Rozhodčí: Pavel Škoda. ŽK: 3:2. Diváků: 55.

Radkovice: Levý – Bultas, Valenta, Hajšman, Bešta, Kovářík, Baumrukr, Vlček, Kolečkář, Cibulka, Pánovec.

Letiny: Hop – Pelíšek, Baxa, Hajšman, Hlůžek, Peřinka, T. Pikhart, Krist, V. Hraběta, V. Pikhart, Kasl.

Sokol Lužany 1
Sokol Soběkury 1

Poločas: 0:1. Branky: 90. (PK) Linhart – 26. Kowalski. Rozhodčí: Mudra. ŽK: 1:5. Diváků: 110.

Lužany: Klokan – Hajžman (46. Janeček), Housar, Hřebec, Grassl, Linhart, Plocar, Pecl, Tykal (64. Lešetický, Rýmus (88. Drozda), Havránek.

Soběkury: Šesták – Marics, Bešta, Vajai, V. Šteffl, Běl (89. Königsmark), Kowalski, Pivoňka (46. Turek), Benedikt, Wild, Procházka (69. Duchek).

TJ Starý Smolivec 0
Sokol Hradec 0

Rozhodčí: Jan Bláha. ŽK: 1:5. ČK: 0:1 (90. Kaplan). Diváků: 80.

St. Smolivec: Dražan – Kovařík, Tupý, O. Strejc ml., O. Strejc st., Štěpánek (46. Tyrpekl), Arnošt (76. Zeman), Trhlík, Spour, Beneš (54. J. Strejc), Procházka.

Hradec: Kosť – Kodera, J. Šmejkal, Kiss, Kaplan, Šubrt, J. Hrdina ml., O. Hrdina (88. J. Hrdina st.), Marko (77. Dufek), Frydrych (90. Vozabule), Hulina (46. Snášel).

Sokol Merklín – Sokol Blovice B – 3:0 kontumačně. Fotbalisté blovické rezervy se k utkání nedostavili.