„Naše současné první místo neřešíme, favorité jsou v přeboru jiní než my,“ prohlásil stodský trenér Štěpán Hirschl. Kádr mužstva je prý stejný jako v posledním utkání v Přešticích, které Stod vyhrál 1:0 gólem Košťála v poslední minutě.

„Mimo hru jsou stále Křehlík, Houdek, Hruška a Tuhela. Snad by ale mohl už nastoupit Bachroň, musela by ho však omilostnit krajská disciplinárka. Soupeře nepodceňujeme, daří se mu a má mladé mužstvo,“ tvrdí stodský kouč.

I plzeňský trenér Petr Kural má problémy se sestavou. „Ze základu marodí tři hráči a budeme dost oslabeni. Domácí jsou favoritem, příchodem Kyklhorna výrazně posílili. My do Stoda jedeme s cílem uhrát dobrý výsledek a uvidíme, zde se nám to podaří.“

Už dnes se představí druhý Chrást před vlastními fanoušky v duelu s nováčkem z Chotíkova. A v mužstvu favorita nastoupí posila. „Dostali jsme za tři zápasy pět gólů a to je hodně. Díky velmi vstřícnému jednání domažlického vedení, konkrétně pana Ticháčka, se nám podařilo získat na hostování do konce podzimu obránce Kamila Staňka a hned za nás nastoupí. Zvýší se tím konkurence v mužstvu,“ uvedl chrástecký prezident Luděk Vokoun.

Chrástu bude chybět zraněný Stružka. „I tak bychom měli vyhrát. Snad se rozstřílí Roubal,“ doufá prezident.

Dnes v pátek se předehrává v Bolevci i plzeňské derby, ve kterém se střetnou domácí borci s Rapidem.

Program 4. kola Fincentrum krajského přeboru: Chrást (2.) – Chotíkov (8.) PÁ 18.00 – Štokl, Bolevec (15.) – Rapid Plzeň (10.) PÁ 18.00 – Malinčák, Doubravka (7.) – Holýšov (11.) SO 17.00 – Bogdan, Stod (1.) – SK ZČE Plzeň (3.) SO 17.00 – Fr. Cihlář, Horšovský Týn (14.) – Přeštice (16.) NE 15.00 – Simbartl, Klatovy (12.) – Příkosice (6.) NE 17.00 – Mudra, Stříbro (5.) – Horní Bříza (13.) NE 17.00 – Hájek, Horažďovice (4.) – Vejprnice (9.) NE 17.00 – Kračmer.