„Jsem rád, že oba fotbalisty můžeme představit nejprve fanouškům tady na Viktorce, než ta zpráva proletí médii,“ prohlásil Adolf Šádek hned na úvod akce s fanoušky Vánoce na Viktorce.

Oba noví hráči od něho dostali modročervený dres plzeňské Viktorie, Květ s číslem 19 a Vydra bude nosit jedenáctku, kterou měl předtím Milan Petržela.

Čerstvé posily s radostí uvítal v kádru i plzeňský kouč Michal Bílek. „Jsem za ně rád, oba mají svoji kvalitu a náš kádr ještě posílí,“ prohlásil trenér Viktorie.

„Nechtěli jsme dělat žádné výrazné změny, protože jsme věděli, že další hráči se nám uzdraví,“ připomněl, že se vrací ještě rekonvalescenti Kliment, Kopic, Sýkora, Řezník, Kaša a Tijani.

AUTOGRAMIÁDA fotbalistů Viktorie Plzeň v OC Olympia přilákala stovky fanoušků, dnes se čeká ještě větší zájem.
Fotbalisté Viktorie jdou do akce. Zahájí přípravu a mají Vánoce s fanoušky

„Náš kádr se tak ještě zkvalitní,“ doplnil trenér Bílek s tím, že může dojít ještě k nějakému odchodu, protože přišli dva hráči s předpoklady být v základní sestavě.

Ofenzivní záložník Květ má ve FORTUNA:LIZE za sebou velmi povedený podzim, když si připsal devět branek a dvě asistence. „Na svůj věk má již hodně zkušeností, je použitelný na více místech v sestavě,“ uvedl k příchodu 24letého fotbalisty, jenž se Viktorii upsal na tři roky, plzeňský kouč Michal Bílek.

Oba si včera užili i první setkání s viktoriánskými fanoušky. „Bylo to skvělé, užil jsem si to a děkuji za krásné přivítání. Už se nemohu dočkat, až vyběhnu k prvnímu zápasu,“ prohlásil Květ.

„Jsem strašně rád, že taková nabídka přišla, nebylo moc nad čím přemýšlet. Viktorka je skvělý klub, aktuální mistr ligy, který má opět ty nejvyšší ambice,“ doplnil k angažmá v Plzni. V Doosan Areně už byl jako divák na Lize mistrů s Barcelonou.

„Byla tady skvělá atmosféra. Je mým cílem, abych mohl takový zápas jednou zažít s Viktorkou na hřišti,“ dodal Roman Květ.