„Fotbal není o jednom hráči. Já jsem to tady klukům říkal, že když přijdu, tak to neznamená, že budeme každý zápas vyhrávat. To není možné ani v krajském přeboru,“ poznamenal Vágner.

„Domácí měli optickou převahu a jednu šanci v první půli. Vyloučení našeho Bednáře a penalta ovlivnily ve druhé půli zápas,“ míní posila Baníku. „Jestli penalta byla, to už je jiná věc, já jsem tu akci neviděl. Potom už jsme hráli bez gólmana a o deseti. Ještě do toho přišla dvě vynucená střídání, takže s tím už nešlo nic dělat,“ míní Vágner.

Přestup tohoto útočníka se ´upekl´ teprve minulý týden ve čtvrtek, a tak nebyl čas na seznámení s mužstvem. „Moc jsem si nezahrál, ale třeba to bude příště lepší. S klukama jsem absolvoval jen jeden trénink. Máme ještě do konce podzimu sedm zápasů, takže věřím tomu, že už příští neděli to bude lepší,“ je optimistou Vágner, který se v utkání pohyboval v záložní řadě a ve 48. minutě se dostal po rychlé rozehrávce Kertise do šance. „Byl jsem už blízko gólmana, nedalo se s tím moc dělat,“ popsal exligový fotbalista příležitost, při které domácím zatrnulo. Gólman Valenta míč vyrazil na rohový kop.

A jak viděl premiérový start posily trenér Baníku Milan Tůma? „Myšlenka tam byla. Kluci se s ním ale musí sehrát a více jeho schopností využívat. Byl to první zápas a já si myslím, že už v dalších utkáních prokáže své nesporné kvality,“ věří posile stříbrský lodivod.