Oba celky nastoupily s osmi muži a hrálo se na zkráceném hřišti. Brankáře mělo jen družstvo Černých (Míčka), což se ukázalo jako rozhodující – ještě v poločase Bílí drželi přijatelný stav 4:6, ale po přestávce se rozjel brankostroj Černých, kteří sázeli do branky Bílých jeden gól za druhým.

O výsledek ale poslední den v roce na umělém trávníku v Luční ulici vůbec nešlo. „Nejdůležitější je, že se kluci o silvestru vždycky sejdou, proběhnou se s balonem a také trochu zavzpomínají,“ prohlásil manažer staré gardy Viktorie Plzeň a bývalý kanonýr plzeňské Škodovky Ivan Bican.

Nejlepším střelcem ve vítězném týmu Černých byl se čtyřmi góly Kamil Bárta, v celku Bílých se rovněž čtyřikrát trefil Pavel Fořt.

Silné zastoupení v obou mužstvech měli trenéři – černý dres oblékli například kouč třetiligových Domažlic Pavel Vaigl nebo Robert Vágner, který vede druhý tým krajském přeboru FC Rokycany. V týmu Bílých si zahráli Stanislav Purkart (divizní Viktoria Mariánské Lázně), Pavel Fořt (Viktorie Plzeň U19) nebo Jiří Skála, který ještě nedávno vedl druholigové Ústí nad Labem.

Nejstaršími hráči na hřišti byli třiašedesátiletý Jiří Chvojka a jen o pár měsíců mladší Luboš Rejda. Oba patřili k nejpohyblivějším fotbalistům silvestrovského zápasu.

„Snažím si udržovat kondici, chodím pravidelně běhat. Při zápase to bylo v pohodě, žádný sval mě netahal,“ usmíval se plzeňský lékař Jiří Chvojka, který byl v sedmdesátých letech členem prvoligového áčka Škody Plzeň a na vojně v pražské Dukle si zahrál i na Nou Campu proti FC Barcelona.

Černí – Bílí 14:6 (6:4). Branky: Bárta 4, Vágner 3, Schveinert 3, Rejda 2, Švejnoha, Vaigl – Fořt 4, Skála, Baroch, Chvojka, A. Forman, Vlček. Rozhodčí: A. Svoboda.

Černí: Mička – Švejnoha, Rejda, Bárta, Šamberger, Vaigl, Schveinert, Vágner.
Bílí: A. Forman, Baroch, Vlček, Skála, Chvojka, Velkoborský, Fořt, Purkart.