Ve finále se utkají dva celky nejvyšší krajské soutěže. Domácí Doubravka se o prvenství střetne s Přešticemi. Oba celky vyhrály své skupiny bez ztráty bodu.

Přeštice v posledním utkání porazily 5:2 Křimice. „Byl to kvalitní zápas, Křimičtí byli dobrým soupeřem. První poločas jsme dominovali, po přestávce to už bylo od nás horší, ale den předtím mužstvo absolvovalo dost tvrdý trénink,“ vysvětloval přeštický kouč Luděk Šilhánek.

Mužstvo neměl tentokrát pohromadě. „Zranění doléčuje Lambor, na dovolené je Uzlík a chyběl i Jindra,“ konstatoval kouč.

Bolevec remizoval 2:2 s Chlumčany a jeho trenér Petr Nykles příliš spokojen nebyl. „Do přestávky jsme propásli tři až čtyři šance a inkasovali gól. Hlavně druhou půli jsme měli převahu, ale těžko dáváme góly. Kromě Bublíka jsme byli kompletní, měl jsem k dispozici i pět náhradníků.“

Plzeňský Rapid zdolal 3:2 Nýřany, ale jeho kouč Jaromír Mysliveček vůbec nejásal. „Nýřany byly lepší a měly pět až šest stoprocentních šancí. My jsme hráli chaoticky, chyběla fotbalovost.“

Rapid má problémy se složením kádru. „Dlouhodobě zraněni jsou Peroutka, Hucl a Sváta. Chceme Švejdu a Harmádyho ze Stoda, ale nevím, zda se to podaří. Další dva hráče máme vyhlédnuté a jednáme,“ říkal Mysliveček.

Příkosice přejely 3:0 Černice a trenér Radek Vodrážka rád konstatoval: „Byli jsme lepší celé utkání.“