Ve vyrovnaném šlágru 16. kola divize mezi fotbalisty Senka a Petřína se štěstěna nakonec přiklonila na stranu domácí Doubravky, která rozhodla o svém vítězství v 90. minutě zápasu.

Doubravka – Petřín 2 :1

Domácí Senco vstoupilo do utkání aktivně, ale gólové šance přicházely na druhé straně. Vohrnovu střelu zblízka a následný Peterkův únik nicméně skvěle zlikvidoval gólman Bouzek.

Poté, co Doubravka přečkala příležitosti Petřína, sama udeřila. Sýs nabídl míč na hranici vápna Vyletovi, jenž poslal balon přesně k tyči. Vyrovnání ale zařídil Hartl, který po hrubé chybě vyrazil do brejku a skóroval. Když to vypadalo, že zápas skončí smírem, udeřil v závěru Trojanec, jenž se nejlépe zorientoval ve vápně a rozjásal domácí fanoušky.

Aritma – Rokycany 3:1

Rokycanští měli ze začátku více ze hry, ale svými dvěma chybami nabídli domácím, aby se dostali do vedení. Po hrubé minele rokycanské defenzivy, jež doslova odevzdala balon soupeři, se nejprve prosadil chladnokrevně Volek. Další trefu Aritmy přidal Podobský, který své sólo od půlky hřiště bez problémů zakončil. Naději týmu z Husových sadů dal sice po centru Spěváčka před odchodem do kabin Pavel Aubrecht, ale domácí si ve druhé části své vítězství již dokázali pohlídat.

Hořovicko – Klatovy 2:0

Na těžkém terénu byl k vidění bojovný duel, při němž se ovšem obě mužstva dostávala do zakončení. Hořovicko se ujalo vedení po půl hodině hry, kdy nákop ze standardní situace z velké dálky k překvapení všech doputoval až do sítě. Klatovští naopak své dvě možnosti nevyužili, čehož ještě více litovali po přestávce, kdy se po hezké kombinační akci prosadil Nademlejnský. Tým z Pošumaví se poté ještě tlačil do útoku, ale domácí defenziva zůstala skálopevná.