Sympatický tým hrající I. A třídu o víkendu nastoupil v rámci 4. kola zimního turnaje na Doubravce proti favorizovanému Chotíkovu.

Svěřenci trenéra Jaroslava Urbánka svého soupeře dlouho trápili a dvacet minut před koncem utkání ještě drželi vítězný stav 2:1. Nakonec se ale po drtivém finiši Chotíkova museli smířit s další porážkou, tentokrát těsnou – 2:3.

„Dalo by se říci, že jsme na turnaji odehráli zatím nejlepší utkání. Ještě v 70. minutě jsme vedli 2:1. Pak nám ale došly síly a soupeř dvěma góly skóre otočil," ohlíží se za pětigólovou bitvou trenér Touškova Jaroslav Urbánek, který ještě před půl rokem šéfoval lavičce chotíkovského výběru.

Pro Jaroslava Urbánka mělo utkání zvláštní náboj ale jen z poloviny.

„Kádr Chotíkova se hodně obměnil. Proti nám se představilo snad jen pět hráčů, které jsem tam trénoval. I tenhle zápas jsem ale bral jako každý jiný. Nejdůležitější pro nás je, abychom se do jarní části soutěže připravili co nejlépe," vysvětluje kouč Touškova, který v lednu oslavil čtyřiačtyřicáté narozeniny.

V opačné situaci než hráči Touškova, se nacházejí borci z Mýta. Loňský účastník nejvyšší krajské soutěže vyhrál i čtvrté turnajové utkání. Rokycany, které do zápasu nastoupily spíše s rezervním týmem, porazilo Mýto 3:1. Dvěma góly se blýskl kanonýr Kotnauer.

Jednoznačné vítězství si ve 4. kole Memoriálu Josefa Ibermajera připsal také Petřín, který i díky hattricku Jana Vodrážky porazil Chlumčany hokejovým výsledkem 6:1. Cennou výhru brali o víkendu také fotbalisté Rapidu, Senka nebo Lhoty. Na vítězství pak stále čeká čtvrtý tým krajského přeboru – bojovné Luby.