Schází se tam také členové vítězného družstva podzimní soutěže. Svou oblíbenou destinaci mají dokonce ve svém názvu – U Kostečků Stars. „O prvenství jsme soupeřili s Budlikáči, to je další tým od nás,“ říká jeden z členů  'hvězd ' Jan Veselovský. Rozdíl mezi prvními dvěma celky byl po posledním třináctém kole pouze tři body.

Ke Kostečkům patří ještě Vyléčení a nově i Ryb klub, který už si také zažil, jaké je vyhrát Tip ligu.

„Máme vyvěšenou tabulku a hecujeme se. Každého zajímá, kdo kolik získal bodů, jak se v pořadí posunul nahoru nebo naopak klesnul. Kromě týmů samozřejmě všichni soutěžíme i jako jednotlivci,“ říká další zástupce vítězů Jaroslav Švejcar.

Ten má vše na starosti. Sbírá a odevzdává tikety, vyplňuje i ten týmový. „Kouknu jak kdo tipoval a přikloním se k většině. Když je to nerozhodně, rozhoduju o konečném tipu já,“ pokračuje  'kapitán' šestičlenného družstva.

Za prvenství si Veselovský se Švejcarem odnesli dvě permanentky na domácí zápasy fotbalistů Viktorie Plzeň v jarní části první ligy. „Pravidelnými návštěvníky na utkáních Viktorie jsou tři z nás, já osobně chodím spíš na hokej,“ přiznává Veselovský.