„V nejlepší jedenáctce jsem už potřetí a dvakrát jsem zvítězil i v jednom z dílčích kol,“ pochlubil se po předání cen student Fakulty ekonomické na Západočeské univerzitě.

V celkovém pořadí vyhrál o dvanáct bodů před Tomášem Holíkem. Ještě v předposledním díle přitom vedl jen o tři. V závěru ale zabral, získal sedmnáct bodů z dvaceti možných, a to rozhodlo.

S tipováním si přitom velkou hlavu nedělá. „Rozhoduju se jen podle tabulek a výsledků posledního kola. Během chvíle to vždycky mám hotové,“ tvrdil fotbalista Bolevce.

I z toho, že sám fotbal hraje, může při tipování těžit. „Hrajeme krajský přebor, dvě sezony předtím jsme byli v I. A třídě , béčko je v městském přeboru, takže v těchto soutěžích se orientuji. Pokud se na tiketu objeví náš zápas, tak sázím na Bolevec. I když při hře se na to stejně nedá myslet,“ pokračoval Brejcha.

Prvenství v tipovací soutěži mu přineslo cenu v podobě automatu na přípravu kávy od firmy Fagor. „Kafe piju, takže určitě přijde vhod,“ těšil se z odměny fanoušek Petra Čecha. „Známe se, chodili jsme spolu totiž na Sportovní gymnázium,“ vysvětlil Brejcha, jak si český brankář vysloužil jeho přízeň.