Tachovští kanonýři pěti góly sestřelili favorita z Votic

Tachov – Fotbalová divize pokračovala o víkendu pětadvacátým kolem.

14.5.2012

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/archiv

Tachov – Votice 5:0

Domácí překvapili soupeře výborným výkonem. Hrál se oboustranně kvalitní útočný fotbal. V první půli měl Tachov převahu, Žemlička nevyužil dvě šance, ale v závěru pronikl vlevo Hudec, přihrál a Folejtar se trefil. Tachov pokračoval ve velmi dobrém výkonu i po přestávce, vybral si však výpadek, při kterém gólman Bobčík vychytal tři tutovky. Závěr patřil opět domácím, kteří po akcích Dvořáka nastříleli další góly.

Poločas: 1:0. Branky: 42. Folejtar, 71. a 77. Žemlička, 81. a 87. Hudec. Rozhodčí: Váňa. ŽK: 0:1. Diváků: 150.

Tachov: Bobčík – Földeši, Tušl, J. Viterna, Šácha – Habart (54. Dvořák), Kaše, Folejtar, Hudec – Žemlička (86. Hutta), Machač (58. Luk. Čížek). Trenér Jaroslav Pták.

Táborsko B – Koloveč 3:1

O osudu vyrovnaného utkání se rozhodlo po půlhodině hry. Brankář Kolovče chytil míč na brankové čáře, rozhodčí odpískal gól a za protesty P. Fillingera vyloučil. Hosté i v deseti snížili Malým, víc už však nestihli.

Poločas: 1:0. Branky: 30. Chotovinský, 62. a 90. Prášek – 70. Malý. Rozhodčí: Myška. ŽK: 0:3. ČK: 0:1 (30. P. Fillinger). Diváků: 70.

Koloveč: P. Fillinger – L. Došek, R. Černý, Vlček (72. Kadlec, 85. Souček), Gabriel – Pavlík (30. Hůla), Vůjtěch, M. Fillinger, Staněk – Malý, T. Došek. Trenéři Petr Vlček a Roman Baxa.

Dukla B – Rokycany 2:3

Ve střetnutí rozdílných poločasů dokázali hosté po obrátce smazat góly Kubíka a L. Aubrechta dvoubrankový náskok Dukly. Navíc v poslední minutě rozhodl po přihrávce Jedličky o cenné výhře střídající Šíša. Rokycany jásaly.

Poločas: 2:0. Branky: 14. a 25. Kotlík – 65. Kubík, 69. L. Aubrecht, 90. Šíša. Rozhodčí: Vitner. ŽK: 1:2. Diváků: 60.

Rokycany: Vild – J. Scheinherr (74. Rédl), J. Procházka, Vaníček, Jedlička – Kubík, Hereit, Brož, Černohorský (61. Vaščák), L. Aubrecht – P. Aubrecht (87. Šíša). Trenér Pavel Aubrecht.

Ostatní výsledky: Čížová – Slavia Praha B 0:0, H. Měcholupy – Hořovicko 3:0 (1:0, 11. Šťastný, 61. Nakamura, 83. Birma), Štěchovice – Bohemians 1905 B 2:1 (2:0, 29. Mařík, 35. Müller – 82. Vybíral), Milevsko – Č. Krumlov 1:0 (0:0, 80. Bozděch), Benešov – Strakonice 0:3 (0:2, 18. a 44. Sandro, 82. Koutný).
Předehrávky 30. kola: Slavia Praha B – Milevsko 1:1, Koloveč – Bohemians 1905 B 4:0.

Nebude to jednoduché, míní kouč Vrba

Lucern (od zvláštního zpravodaje Deníku) – V české lize suverénně kralují a zdolávají jednu těžkou překážku za druhou. A uspět chtějí také v Evropské lize. Fotbalisty Viktorie Plzeň čeká dnes večer třetí zápas ve skupině G – na stadionu v Lucernu se postaví FC Lugano, poslednímu týmu ve skupině.

Bude se točit třetí řada Policie Modrava

Plzeň – Televizní seriál Policie Modrava trhal rekordy v divácké sledovanosti. Poslední čtyři díly druhé série viděly v průměru dva miliony diváků.

Bílá místa? Na mapě záchranky žádná nejsou

Plzeňský kraj – Síť základen v kraji je tak hustá, že další už téměř nejsou třeba.

Lucern (od zvláštního zpravodaje Deníku) – Ve čtvrtečním utkání třetího kole skupiny G Evropské ligy v Lucernu mezi Luganem a Viktorií Plzeň jsou už vzhledem k posledním výsledkům obou týmů favoritem fotbalisté Viktorie. Brankář Západočechů Aleš Hruška se ale touhle rolí příliš nezaobírá.