Již dnes odpoledne přivítají fotbalisté Tachova ve čtvrtfinále poháru PKFS domažlické béčko, druhý celek krajského přeboru. A jaké utkání očekává bývalý hráč Viktorie Plzeň a současný hrající kouč Tachova Martin Knakal?

„Bude to trošku složitější z toho pohledu, že se hraje ve středu, a tak kvůli různým povinnostem asi nebudeme kompletní. Ten samý problém ale budou mít jistě Domažlice, tak uvidíme, jak se to všechno vyvine, vysvětluje trenér Tachova Martin Knakal.

„Budeme hrát samozřejmě na vítězství jako každý zápas, ale tentokrát dostanou větší prostor hráči, kteří toho v soutěži tolik neodehrají. Budou mít šanci mě přesvědčit, že patří do základní sestavy,“ dodává tachovský lodivod. Atraktivní souboj začíná na půdě lídra nejvyšší krajské soutěže v 17 hodin.

V dalších zápasech hraje Chotíkov v Kralovicích a Nepomuk hostí Nýrsko (oba duely začíná v 17 hodin). Utkání Zruče s Rokycany (3:4) bylo předehráno už minulý týden. Kromě pohárových soubojů bude v kraji k vidění také dohrávka 14. kola I. B třídy, ve které Petřín B čeká duel s Tlučnou (17.30).

Ford Fiesta R5 plzeňské posádky Václav Pech, Petr Uhel na trati Rallye Šumava.
Let a rána. Pecha zbrzdil karambol