Město Touškov – Chrást 6:3

V první půli získali hosté jednobrankový náskok po přesné střele Bezdičky z trestného kopu. Po přestávce Touškov po výborném výkonu favorizované hosty rozstřílel a připravil mu krutou porážku.

Nejlepší hráči: Zaoral – Mojžíš. Poločas: 0:1. Branky: 48. a 54. Zaoral, 49. a 76. K. Fürbacher, 81. Čechura, 86. Holý – 21. Bezdička, 75. a 88. Mojžíš. Rozhodčí: Vocelka. ŽK: 0:2. Diváků: 220.

M. Touškov: Šilhánek – Forman, Zaoral, Kalčík, K. Fürbacher, Svoboda, Holý, Nosek, Havlíček, Karbusický, Čechura. Trenér K. Bárta.

Chrást: Bláha – Král, Brýla, Bezdička, Mojžíš, Komárek, Fiala (59. Kučera), Haidelmayer, Křen, M. Tyr, Sadílek. Hrající trenér R. Fiala.

Bolevec – Holýšov 2:5

Rozhodujícím momentem zápasu bylo ve 22. minutě zranění domácího gólmana, za kterého musel do branky hráč z pole. Toho hosté dokázali náležitě využít a poměrně snadno dovedli utkání do vítězného konce.

Nejlepší hráči: Šnaider – Tlustý. Poločas: 1:3. Branky: 43. J. Pelnář, 55. Došlý – 16. Lukáš, 32. Jeniš, 37. a 7é. Tlustý, 68. Procházka. Rozhodčí: Niedermayer. Bez ŽK. Diváků: 100.

Bolevec: Körner (22. F. Soukup) – Kučera, M. Soukup (79. Zítek), J. Pelnář, Šnaider, März, Brejcha, Sedláček, Došlý (79. Vítovec), Šiml, Greif. Trenér V. Opl.

Holýšov: Marcel – Nový, Hamerník, Levička (75. Dostálík), Kaas, Majlát, Jeniš, Tlustý, Procházka, Lukáš, Šimka. Trenér Š. Hirschl.

Manětín – SK ZČE Plzeň 0:2

Manětín bez pěti hráčů základní sestavy proti bojovným hostům neuspěl. Ti již v prvním dějství po chybách v obraně dali dva góly a další tříbodový zisk si již pohlídali.

Nejlepší hráči: Mikulík – Rout. Poločas: 0:2. Branky: 21. Rout, 37. Vlček. Rozhodčí: Duda. ŽK: 1:1. Diváků: 200.

Manětín: Šerák – Cibula, Prusík, Eliáš, Spal, Bouška, Dobrý, Barchanski, Stejskal, Mikulík, Šimlinger. Trenér J. Aubrecht.

SK ZČE: Řezáč – Levý, Diviš, Chocholatý (64. Sulek), Šiml, Švec, Bačkovský, Šneberk, Rout, Vlček (84. Lenk), Votípka (67. Beránek). Trenér V. Votípka.

Chanovice – Tachov 0:4

Lídr brzy vedl, těsně před půlí přidal druhý úspěch. Domácí bojovali, nastřelili spojnici břevna a tyče, ale z následujícího protiútoku z penalty inkasovali potřetí a o vítězi střetnutí bylo rozhodnuto.

Nejlepší hráči: Hnídek – Malý. Poločas: 0:1. Branky: 10. Rulf, 43. L. Viterna, 70. (PK) a 80. Malý. Rozhodčí: Štökl. ŽK: 2:0. Diváků: 90.

Chanovice: Daněk – Votava, Hnídek, Strakoš, Hausleitner, Kučera (68. Frýzek), Toman, Černohorský, Krch, Malý, Kocour. Trenér M. Rambousek.

Tachov: Valenta – Luk. Čížek, L. Viterna, Kaše, Machač (83. Svoboda), Malý, Lad. Čížek, Rulf (71. Habart), Chada (50. Bečvář), Hutta, Šácha. Trenér M. Chada.

Rapid Plzeň – Přeštice 2:1

Ve vyrovnaném duelu byli hosté blízko k zisku bodu. O jejich nešťastné porážce rozhodl pět minut před koncem po akci střídajícího Bučka nejlepší muž na hřišti Hrdina.

Nejlepší hráči: Hrdina – T. Benedikt. Poločas: 1:0. Branky: 28. a 85. Hrdina – 52. (PK) Cápal. Rozhodčí: Štrincl. ŽK: 5:3. ČK: 1:0 (90. Pata). Diváků: 80.

Rapid: Nikrmajer – Lavička (90. Hrubý), Pata, Hucl (46. Faist), Korda, Janout, Šimsa, Sváta, Liška, Brabec (84. Buček), Hrdina. Trenér J. Jílek.

Přeštice: Regner – Cápal, Šobr, Bouc, Maršálek, Duchek, Turek, T. Benedikt I (84. Chaluš), Žitník, T. Benedikt II, Hajšman. Trenér J. Kubeš.

Zbůch – Horní Bříza 2:1

V nervózním severském derby měli domácí v prvním poločase více šancí a získali jednobrankový náskok. Po přestávce si Horní Bříza vynutila územní převahu, ale své šance nevyužila, stejně jako po brejcích domácí borci, a tak se stav již nezměnil.

Nejlepší hráči: Aschenbrenner – nikdo. Poločas: 2:1. Branky: 25. Steinbach, 38. (PK) Schejbal – 27. M. Chocholatý. Rozhodčí: Petržílka. ŽK: 4:4. Diváků: 200.

Zbůch: Zábranský – Brož, Plahs, Pfeifer, Aschenbrenner (90. Kubíček), Steinbach, Schejbal (88. Hájek), Daňhel, Beneš (72. Paum), Herman, Straka. Trenér P. Lukášek.

H. Bříza: Valenta – Šimice, Gadač, Ostrolucký, Fráz, M. Chocholatý, Vrla, Jagerčík (71. Krůs), P. Chocholatý, Bíba (78. Vacek), Beneš. Trenér J. Kožíšek.

Klatovy B – Rokycany 1:6

V úvodu zahodili Klatovští dvě dobré příležitosti, přesto drželi přijatelný výsledek. Po změně stran však fyzicky nestačili a v pohodě hrající hosté dovedli utkání k vysokému vítězství.

Nejlepší hráči: Herman – Fiala. Poločas: 0:1. Branky: 79. Voráček – 40. a 90. Fiala, 50. a 60. Blecha, 73. Hereit, 81. Tobrman. Rozhodčí: Kračmer. ŽK: 1:0. Diváků: 80.

Klatovy B: Herman – Vacovský, Hromada, Rendl (43. Voráček), Janda, Meszáros, Pavlík, Kotáb, Ježek, Lukeš (46. Kováč), Kraus. Trenér I. Lužný.

Rokycany: Vild (84. Šístek) – Jícha, Čihák, Marek Jedlička, Tobrman, Mraček (74. Klír), Přibyl (80. Vrba), Fiala, Hereit, Blecha, Javůrek. Trenér P. Aubrecht.

Sušice – Stříbro 5:3

V souboji dvou sestupem ohrožených celků vedli domácí již 2:0, Stříbro korigovalo brankou z pokutového kopu. Sušice však opět přidala a získala tříbrankový náskok. Ten hosté po přestávce už pouze korigovali opět gólem z penalty, více jim domácí nedovolili.

Nejlepší hráči: Pohořal – Petraška. Poločas: 5:2. Branky: 21., 29. a 45. Kočí, 34. Cihlář, 36. Prchlík – 31. a 64. (obě z PK) Jareš, 43. Hřebík. Rozhodčí: Legát. ŽK: 5:1. Diváků: 180.

Sušice: Kindelman – Kodýdek, Procházka, Vítovec (71. Tuček), Klíma, Prchlík, Hrach, Hubáček (54. Kyselka), Cihlář, Kočí (89. Goby), Pohořal. Trenér K. Kalivoda.

Stříbro: Kostelníček – Hřebík, Uhlíř, Jareš, Petraška, Slába (54. Andrle), Šaman, Kertys, Kasl. Bednář, Míčka (46. Dyk). Trenér M. Tůma.