Tachov – ZČE Plzeň 4:0

Rozhodujícím momentem utkání byla rychlá branka Tachova hned ve 4. minutě, kterou vstřelil z penalty Hudec. Ve zbytku duelu již domácí svého protivníka přehrávali a postupně přidali další góly.

„Domácí byli jednoznačně lepší a zatím to byl nejlepší tým, na který jsme v divizi narazili," vyzdvihl výkon soupeře kouč Dynama Petr Kural.

Poločas: 3:0. Branky: 22. a 52. Kovařík, 4. Hudec z PK, 27. Sadílek. Rozhodčí: Cupl. ŽK: 1:0. Diváci: 240.

Tachov: Hinterholzinger – Ruda, Král, Tušl, Viterna (81. Földeši) – Habart, Šácha (62. Machač), Hudec (86. Dvořák), Sadílek, Folejtar (58. Stružka) – Kovařík (72. Jedlička). Trenér: Zdeněk Slowik.

ZČE Plzeň: Příhoda – Chocholatý (60. Hejnal), Will (60. Zoubek), Světlík, Vít – Vohrna, Svoboda, Šulc (82. Macht), Bednář – Vnuk, Škarda (70. Peterka). Trenér: Petr Kural.

Rokycany – Cheb 2:0

Domácí se po dvouzápasovém půstu mohli zaradovat z vítězství.

„Takhle špatně jsme již dlouhou dobu nezahráli. Spokojený jsem jedině se ziskem tří bodů," hodnotil rokycanský trenér Pavel Aubrecht.

Poločas: 1:0. Branky: 42. Krčál, 52. Vaníček. Rozhodčí: Baum. ŽK: 2:2. Diváci: 250.

Rokycany: Vild – Vaníček, Čihák, Žáček, Hereit – L. Aubrecht (60. Černý), Procházka, P. Aubrecht (68. Bendl), Heller (60. Spěváček) – Krčál (87. Feiferlík), Rusňák (90. Cibulka). Trenér: Pavel Aubrecht.

Sušice – Milevsko 1:1

Záchranářský duel skončil nakonec smírným výsledkem, čemuž odpovídal i samotný průběh utkání. Sušici poslal do vedení efektním lobem Vrhel, za hosty vyrovnával ze standardní situace Koutník.

Poločas: 1:0. Branky: 35. Vrhel – 57. Koutník. Rozhodčí: Melničuk. ŽK: 0:3. Diváci: 250.

Sušice: Gill – Kysilka, Kodýdek, Matějka, Fuchs (84. Varga) – Králík (63. Melka), Hrach (55. Kočí), Krejčí (75. Budil), Szedmák – Vrhel, Hrubec. Trenér: Jan Staněk.

Doubravka – Písek 0:4

Velmi zajímavé utkání, ve kterém padly na obou stranách červené karty, ovládl nakonec Písek. Fotbalisté Senka si sice vypracovali velké množství šancí, ale v koncovce se jim nedařilo.

Poločas: 0:0. Branky: 54. a 90. Voráček, 76. z PK a 86. Šťastný. Rozhodčí: Berka. ŽK: 1:2. ČK: 1:1, Diváci: 120.

Doubravka: Bouzek – Chvojka (85. Macháček), Krejčí, Novák, Vonášek – Petrželka (85. Šádek), Knakal, Tříska, Filipec (64. Holub)– Švec (40. Štěpán), Vyleta. Trenér: Z. Michálek.

Ostatní výsledky: Zličín – Benešov 1:1 (0:0, 59. Mančal – 28. Žák), Hořovicko – N. Ves 1:1 (0:0, 56. vl. Kaufman – 84. Šimůnek, Čížová – Táborsko B 1:2 (1:0, 7. Kučera – 46. Muharem, 76. vl. Bednařík), J. Hradec – Č. Krumlov 2:1(62. Císař, 81. Šahajda – 41. Kabele z PK).