Sušice – Tachov 0:5

Domácí mohli jít hned v úvodu utkání do vedení, ale svoji šanci neproměnili. Od té doby již vládli na hřišti pouze hosté, kteří postupně zatížili konto soupeře pěti góly.

Poločas: 0:3. Branky: 8 a 67. Kovařík, 4. Viterna, 32. Sadílek, 85. Forejtar. Rozhodčí: Kříž. ŽK: 1:1. Diváci: 400.

Sušice: Gill – Kysilka, Kodýdek, Melka (55. Fuchs), Matějka, Hrach (70. Skála), Budil (55. Skuhra), Králík (70. Jech), Szedmák, Vrhel, Kočí. Trenér: J. Staněk.

Tachov: Hinterholzinger – Habart, Tušl, Viterna, Hudec, Stružka (68. Žemlička), Sadílek (76. Dvořák), P. Šácha (70. Hutta), Forejtar, Malý, Kovařík (76. Ruda). Trenér: Zdeněk Bečka.

Rokycany – Č. Krumlov 2:0

Rozhodující momenty utkání přišly až v posledních dvaceti minutách hry. Nejdříve Černý po centru ze strany poslal domácí do vedení. O deset minut později přistál stejně dobrý pas do vápna Janíčkovi, který hlavou pojistil vítězství Rokycan.

Poločas: 2:0. Branky: 70. Černý, 80. Janíček. Rozhodčí: Nehasil. ŽK: 1:0. Diváci: 220.

Rokycany: Vild – Vaníček, Žáček, Hereit, Černý (88. Procházka), L. Aubrecht, P. Aubrecht (79. Cibulka), Heller (73. Spěváček), Vaščák, Krčál. Trenér: Pavel Aubrecht.

Hořovicko – Doubravka 5:0

Doubravka sice po většinu zápasu držela míč na svých kopačkách, ale domácí dobře bránili a dařilo se jim proměňovat rychlé protiútoky. „V defenzivní části máme slabiny. Pracujeme na jejich zlepšení, ale bohužel nám v zápasech venku ty chyby, které tam vytváříme, berou naději na lepší výsledek," vysvětluje trenér Senca Roman Vyleta.

Poločas: 2:0. Branky: 32., 54. a 64. Hájek, 17. Rampa, 72. Kolář. Rozhodčí: Němec. ŽK: 1:1. Diváci: 100.
Doubravka: Bouzek – Řezáč, Novák (46. Panuška), Krejčí, Kubice, Hošťálek, Vaigl (46. Kuťák), Tříska (72. Petrželka), Chvojka (66. Filipec), Švec, Róth (66. Vyleta). Trenér: R. Vyleta.

J. Hradec – ZČE Plzeň 2:1

Plzeňské Dynamo se sice dostalo po rohovém kopu do vedení, ale domácí byli v zápase bojovnější a po dvou přesných centrech zaslouženě otočili průběh utkání.

Poločas: 1:1. Branky: 31. Koutný, 75. Císař – 22. Kraus. Rozhodčí: Čechlovský. ŽK: 1:1. Diváci: 100.

ZČE Plzeň: Pfleger – Světlík, Will (80. Macht), Chocholatý (85. Vít), Kraus, Bednář, Svoboda, Vohrna, Meszáros (61. Feiferlík), Škarda (65. Šulc), Hrádek (80. Šebek). Trenér: Petr Kural.

Ostatní výsledky: Čížová – Milevsko 2:0 (0:0, 53. Prášil, 83. Kučera), Cheb – Táborsko B 1:2 (0:0, 75. Šneberger – 64. Civič, 75. Stoszek), Zličín – Písek 1:1 (1:1, 6. Gröbl – 33. Kubiš), Nová Ves – Benešov 0:1 (0:0, 48. Veinlich).