Po vyrovnaném prvním poločase šli Západočeši do kabin jen s jednobrankovým náskokem 2:1. V druhé půli měl Tachov ale více ze hry a na své konto přidal ještě čtyři branky, zatímco hosté jen jednu. Dalším celkům Plzeňského kraje se v sobotních utkáních nepodařilo dosáhnout na plný bodový zisk. Rokycany v Jindřichově Hradci remízovaly 1:1, Dynamo i Doubravka na svých hřištích prohrály.

Dosavadní výsledky 15. kola divize:

Jindřichův Hradec – Rokycany 1:1 (1:1, 2. Schmidt – 30. Černý), Tachov – Táborsko B 6:2 (2:1, 15. Kovařík, 42. Sadílek, 64. Habart, 80. Hudec z PK, 83. Malý, 87. Žemlička – 17. Rabiňák, 74. Muharem z PK), ZČE Plzeň – Benešov 0:2 (0:2, 6. Kučaba, 41. Prikner), Doubravka – Cheb 2:3 (0:1, 57. a 75. Petrželka – 38. a 60. Šneberger, 55. Krupička), Milevsko – Hořovicko 2:3 (1:2), Zličín – Čížová 2:1 (1:0).

Program nedělních zápasů: Sušice – Nová Ves pod Pleší (13.30).

Další informace z utkání si přečtete v pondělním Plzeňském deníku.