Plzeňskou Doubravku čekala v Praze velmi těžká fotbalová zkouška. Svěřenci trenéra Aleše Jindry totiž nastoupili proti soupeři, jehož kádr je doslova nabitý zvučnými jmény. V základní sestavě třetího týmu tabulky nechyběli bývalí prvoligoví a zkušení hráči jako Jan Rajnoch, Martin Klein nebo Zdeněk Koukal.

To plzeňský kouč Aleš Jindra dal příležitost zejména mladíkům. V zahajovací sestavě se objevil osmnáctiletý Daniel Skopový nebo o rok starší Jakub Vlk. Jen pro zajímavost - věkový průměr hráčů Senka činil 24 let, zatímco průměr domácího týmu zůstal jen těsně pod třicítkou.

První poločas nabídl stovce přihlížejících zajímavou a herně velmi vyrovnanou podívanou, ovšem bez gólového vyjádření na obou stranách.

Fotbalové dorostenky Viktorie Plzeň vyhrály historicky první ročník domácího poháru.
Fotbalové dorostenky Viktorie Plzeň získaly pohár. Jako první v historii
Pavel Vaigl
Vaigl: Fotbal nás baví, o druhé lize se nemluví

Ohlasy po zápase:

Vladimír Kubert (vedoucí mužstva, Motorlet Praha): První poločas byl celkem vyrovnaný a skončil bez branek. V tom druhém jsme soupeře přimáčkli a i když se Doubravka dostala do vedení, zaslouženě jsme utkání otočili a vyhráli.

Aleš Jindra (trenér Doubravky): Na to, v jaké se aktuálně nacházíme situaci, jsme podali velmi sympatický výkon. Hráče musím pochválit, protože bojovali a snažili se uhrát nějaký dobrý výsledek. Teď po zápase jsme sice smutní, ale na tomto výkonu můžeme stavět.

FK Motorlet Praha – SK Senco Doubravka 2:1

Poločas: 0:0. Branky: 74. Vlk vlastní, 77. Sodoma - 66. Petr. Rozhodčí: Šedivka – Dujsík, Drábek. Žluté karty: Sodoma, Kučera – Brabec, Sýs, Morávek. Diváci: 100.

• Motorlet Praha: Foferka – Klein, Lukič, Podzemský (78. Karbulka), Pyšek (84. Čácha), Kotrba (70. Měska), Sodoma, Koukal (90. Laušman), Hájek (75. Zdichynec), Kučera, Rajnoch. Trenér: Martin Poustka.
  • Senco Doubravka: Bouzek - Knakal, Petr (85. Künstner), Novák, Brabec, Sýs, Stružka, Peterka (64. Ungr), Skopový, Morávek, Vlk. Trenér: Aleš Jindra.