Sušice – Zličín 3:1

Kromě poslední desetiminutovky prvního poločasu byli Sušičtí jasně lepším týmem na hřišti. K výhře domácím pomohlo rovněž vyloučení Zahálky, který ve 40. minutě hasil pouze za cenu červené karty únik soupeře.

Poločas: 1:1. Branky: 17., 55. a 75. Vrhel – 38. Březina. Rozhodčí: Pečenka. ŽK: 0:2. ČK: 0:1. Diváci: 150.

Sušice: Gill – Skrbek, Kodýdek, Matějka, Kysilka (80. Jech) – Linhart (74. Krejčí), Hrach, Králík (67. Skála), Szedmák – Páleník (85. Budil), Vrhel. Trenér: Jan Staněk.

M. Roudné – Doubravka 1:2

Senco rozhodlo o svém vítězství hned v první půli, kdy dva přesné pasy Rótha přetavil v branky jeho kolega z útoku Švec. Po pauze Doubravka vedení v poklidu udržela.

Poločas: 0:2. Branky: 89. Růžička – 13. a 41. Švec. Rozhodčí: Vlček. ŽK: 2:1. Diváci: 100.

Doubravka: Turek – Kuťák, P. Knakal, Novák, Krejčí – Vyleta (70. Filipec), Brabec, Tříska, Sýs (86. Chotěborský) – Róth (80. Morávek), Švec. Trenér: Pavel Vaigl.

Klatovy – Čížová 4:1

Po špatné první části, ve které Čížová vstřelila první gól po rohovém kopu, Klatovští přepnuli na větší rychlostní stupeň a postupně přejeli fyzicky odpadajícího soupeře.

Poločas: 0:1. Branky: 49. a 65. Krejčí, 61. Janda z PK, 84. Harmady – 29. Brož. Rozhodčí: Machýček. ŽK: 2:3. Diváci: 220.

Klatovy: Rojík – Sýkora (46. Veselka), Janda, Žáček, Vítovec – Kotrba, Jůda, Lukeš (70. Krásný), Kadlec (70. Harmady) – Bezděk (86. Dolanský), K. Krejčí (89. Krásný). Trenér: Milan Dejmek.

Milevsko – Rokycany 2:0

Neoblíbený soupeř skolil Rokycany zásluhou dvou pokutových kopů.

„Typické utkání v Milevsku, kde se nám dlouhodobě nedaří. Bojovný zápas na špatném terénu, chyběl pouze obvyklý déšť," hodnotil zápas trenér Rokycan Pavel Aubrecht.

Poločas: 1:0. Branky: 42. Komárek z PK, 90. Suchan z PK. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 0:3. Diváci: 100.

Rokycany: Vild – L. Aubrecht (85. Kořínek), Hereit, Procházka, Špic, P. Aubrecht (64. Mašek), Černý, Krčál (80. Hlavsa), Mandous, Mariánus (69. Heller), Spěváček. Trenér: Pavel Aubrecht.

Tachov – Hořovicko 3:0

Rozhodující moment duelu přišel ve 20. minutě, kdy hostující Vrabec nesportovně strčil do Petra Šáchy a putoval do kabin. Od té doby se sice na hřišti více přiostřilo, ale Tachov měl hru pod kontrolou a v poklidu si dokráčel pro tři body.

Poločas: 1:0. Branky: 2. Tušl, 78. z PK Hudec, 84. Kubišta. Rozhodčí: Tvrdík. ŽK: 3:3. ČK: 0:1. Diváci: 200.

Tachov: Houdek – Tušl (85. Ruda), Matas, M. Knakal, Viterna – Stružka (32. Folejtar), P. Šácha, Sadílek (81. Kubišta), Hudec – Kovařík – Dvořák. Trenér: Zdeněk Michálek.

Ostatní výsledky 21. kola divize: Č. Krumlov – Aritma 2:1 (1:0, 39. Jindřich Rosůlek, 68. Beránek) – 54. Muller. K. Vary – M. Lázně 5:0 (2:0, 9., 27. a 81. Geňo, 51. Oslovič, 75. Psohlavec), Táborsko B – Hvězda Cheb 4:1 (1:0, 16. a 90. Musiol, 58. Nešický, 78. Chotovinský – 55. Lacina).