Sušice – Milevsko 1:1

Předváděná hra odpovídala postavení týmů v tabulce. Od počátku to byl spíš boj než fotbal na krásu. O vítězi duelu nakonec po smírném výsledku musel rozhodnout až penaltový rozstřel, ve kterém domácím zařídil druhý bod Matějka.

Poločas: 1:1, PK: 5:4. Branky: 20. Fuchs – 63. z PK Kuchař. Rozhodčí: Musil. ŽK: 1:2. Diváci: 200.

Sušice: Gill – Skrbek (86. Farták), Kodýdek, Jech (46. Matějka), Melka – Fuchs, Skála, Krejčí, Szedmák – Kočí, Vrhel (63. Budil). Trenér: Jaroslav Voříšek.

Klatovy – Cheb 1:0

Velmi bojovné utkání se rozhodlo až na konci, kdy se z penalty prosadil Krejčí. Obě mužstva měla předtím na kopačkách zajímavé příležitosti, ale v branky je nepřetavila.

Poločas: 0:1. Branka: 81. z PK Krejčí. Rozhodčí: Pečenka. ŽK: 2:2. ČK: 1:1. Diváci: 250.

Klatovy: Rojík – Lukeš, Janda, Žáček, Veselka – Kadlec, Jůda, Mészáros, György (85. Kojan), Sýkora (55. Páleník) – Krejčí. Trenér: Karel Krejčí.

M. Roudné – Rokycany 5:0

Krize Rokycan pokračovala i proti Malši, která nasázela svému soupeři "búra". „Je těžké myslet na lepší výsledek, když soupeři doslova nahrajeme na čtyři góly. Hráči se sice snaží a bojují, ale bohužel síla našeho kádru je v této chvíli na hranici divize. Hledáme řešení, ale musíme si přiznat, že bojujeme o holé přežití," řekl po zápase trenér Rokycan Pavel Aubrecht.

Poločas: 2:0. Branky: 51. a 89. Trněný, 20. Jasanský, 39. Kadula, 79. Lovička. Rozhodčí: Šimáček. ŽK: 2:2. Diváci: 100.

Rokycany: Špiroch – Krčál, Kropáček (70. Heller), Procházka, Cibulka – Vaščák, Hereit, Černý (56. Král), Tobrman, P. Aubrecht – L. Aubrecht. Trenér: Pavel Aubrecht.

Doubravka – Zličín 3:1

Na podmáčeném trávníku se odvíjel spíš boj než líbivý fotbal. Branky přišly až ve druhé půli. Na Novákův zásah ze závaru před svatyní dokázal ještě Zličín odpovědět. Druhý zářez po pěkné střele Rótha ale již hosty odrovnal. Jistotu vítězství dal Senku Vyleta, jenž po chybě soupeřovy obrany zakončoval do prázdné branky.

Poločas: 0:0. Branky: 55. Novák, 67. Róth, 77. Vyleta – 60. Švehla. Rozhodčí: Ulrich. ŽK: 0:1. Diváci: 50.

Doubravka: Bouzek – Hošťálek, Krejčí, Novák, Chvojka (82. Špic) – Brabec, Tříska, Vyleta, Sýs – Róth, Švec (62. Petrželka). Trenér: Pavel Vaigl.

Tachov – M. Lázně 3:2

Domácí byli hned od začátku jasně lepším týmem na hřišti. Zápas byl ale po celou dobu velmi dramatický. Tachovští si sice vypracovali nespočet tutovek, které by stačily i na dvě utkání, ale v koncovce spálili i nemožné. Litovat svých zahozených šancí nicméně nakonec nemuseli.

Poločas: 2:1. Branky: 29. a 78. Kovařík, 43. Bezděk – 33. Kafka, 79. Chval. Rozhodčí: Brda. ŽK: 2:3. Diváci: 300.

Tachov: Houdek – Habart, Král, Knakal, Viterna – Bezděk (67. Stružka), P. Šácha, Folejtar (88. Tušl), Hudec (90. Ruda) – Kovařík (78. Sadílek), Dvořák. Trenér: Zdeněk Michálek.

Ostatní výsledky 11. kola divize: K. Vary – Hořovicko 3:3 (PK: 5:4, 1:2, 11., 56. a 90. Geňo (třetí z PK) – 2. Rampa, 27. Srp, 67, Keckstein, Č. Krumlov – Táborsko B 2:2 (PK: 4:5, 1:1, 8. P. Svoboda, 54. Jindřich Rosůlek – 35. Hadžič, 78. Smetana), Čížová – Aritma 1:1 (PK: 4:3, 1:0, 11. Moravec z PK – 90. Hrabák.