Kdo přišel na domažlický stadion pozdě, mohl litovat. Jiskra se na svého soupeře pustila z obrovskou chutí a než se stačili hosté rozkoukat, už prohrávali o tři branky. Domažlice v úvodních patnácti minutách svého protivníka válcovaly. Dvakrát se prosadil nejlepší střelec klubu Petr Došlý, třetí branku přidal aktivní David Bezdička.

Poté sice Chodové na chvíli vypadli z role a dovolili soupeři snížit, ale deset minut před koncem prvního poločasu vrátil Jiskře třígólový náskok Marek Hejda, jenž stál na konci nejhezčí akce středečního souboje. Černou kaňkou za excelentním prvním dějstvím zůstává zranění Marka Bauera, který po zákroku jednoho ze štěchovických hráčů musel v průběhu prvních pětačtyřiceti minut nuceně střídat. Ofenzivní utkání opravdu bavilo. A je nutno podotknout, že šancí měly v prvním poločase zejména Domažlice na víc než jen čtyři branky.

Pokud si někdo myslel, že ve druhém poločase se bude utkání už jen dohrávat, šeredně se spletl. Domácí fotbalisté neubrali na tempu a dál bavili své fanoušky nápaditými akcemi a hlavně góly. V 60. minutě vstřelil další branku Jiskry kanonýr Petr Došlý a zkompletoval tak svůj hattrick. O chvíli později se prosadil také jeho neméně aktivní útočný parťák Marek Hejda. Jeho druhá trefa v zápase znamenala vedení 6:1. Poslední radost udělal fanouškům kapitán Petr Mužík, jenž se prosadil po parádní ráně ze střední vzdálenosti.

Jiskra tak zvítězila nad Štěchovicemi 7:1 a v posledním zápase sezony potvrdila roli nejofenzivnějšího celku soutěže (92 vstřelených branek ve 34 duelech!). Navíc si pojistila krásné čtvrté místo.

Jiskra Domažlice – Štěchovice 7:1
Poločas: 4:1. Branky: 2., 11. a 59. z penalty Došlý, 36. a 63. Hejda, 16. Bezdička, 71. Mužík – 23. Štědronský. Rozhodčí: Tesař – Novotný, Babka. ŽK: 2:1. Diváci: 330.

Domažlice: Švihořík – Hrubý, Bauer (32. Teršl), Hájovský (65. Buršík), Chocholoušek (65. Blažek), Mužík, Došlý, Pfeifer (65. Braun), Vais, Hejda, Bezdička (76. Boček). Trenér: Pavel Vaigl.

Štěchovice: Štěpanovský (46. Vašák) – Košata, Busta, Pavlík, Volešák, Štědronský, Batka, Novák, Jakobovský, Sulík, Těžký. Trenér: Zbyněk Busta.