Nejprve čtvrteční zasedání odvolací a revizní komise ČMFS nečekaně zrušilo kontumaci z utkání s Královým Dvorem a Chodové opět získali tři body vybojované na trávníku. A v sobotu vyhrála Jiskra v Doubravce 4:2, čímž se dostala v tabulce z nejhoršího.

Neúspěchy zdecimované domácí nahlodal vedoucí gól Tesaře hned v úvodu, brzo přidal Šot další, a přestože do přestávky Švec snížil, dotáhly Domažlice utkání do vítězného konce. „Vyhráli jsme zaslouženě, lepší jsme byli celých devadesát minut. Rychle vsřelený gól ovlivnil hru i výsledek. Potom už jsme měli hru pod kontrolou. Hodně důležitá byla i čtvrtá branka,“ konstatoval spokojeně trenér Miroslav Moravec.

Hosté nastoupili bez zraněného stopera Paula a nemocného obránce Mifka. „Tesař s Vackem hráli spolehlivě, stejně tak krajní beci. Šmirkl si své uhrál,“ chválil jedince Moravec. V průběhu utkání se však zranili brankář Mleziva a záložník Váchal. „Gólman má jen naražené koleno, ale Váchal bude chybět asi delší dobu,“ říkal kouč.

Poprvé se představil v domažlických barvách útočník Manowetz. „Do mužstva zapadl herně i povahově. Bude přínosem,“ tvrdil trenér Moravec.

Poslední Doubravka pila opět z kalichu hořkosti. Mužstvu se v klíčových momentech nedaří a podle slov trenéra Ivana Kovácse ho v sobotu poškodili i rozhodčí. „Druhý gól padl po neodpískaném faulu na Šuranského, penalta na 3:1 byla vymyšlená, za tím si stojím, a Faist byl vyloučen za banální faul. Hosté však hrají dobře.“ Přesto není trenér pesimista. “Jedeme dál, musíme se soustředit sami na sebe, vydřít nějaké body a připravovat už kádr na jaro.“