Sušice – Čížová 1:0

Nervózní duel dvou týmů z dolní poloviny tabulky rozhodla jediná branka. Sušický Linhart našel svým stříleným centrem ze standardní situace před brankou Skrbka, který dopravil míč do sítě. Sušice si v průběhu zápasu vypracovala ještě další příležitosti, žádnou z nich ale již nedokázala přetavit v branku.

Poločas: 0:0. Branka: 61. Linhart. Rozhodčí: Severýn. ŽK: 4:4. Diváci: 100.

Sušice: Gill – Skrbek, Jech, Melka, Fuchs – Kysilka (86. Skála), Linhart, Hrach, Szedmák – Kočí, Vrhel. Trenér: Jan Staněk.

Klatovy – Tachov 0:2

Favorizovaný Tachov dokázal i přes náročný terén v první části praktikovat svoji kombinační hru a ze své aktivity se zaslouženě ujal vedení. Po pauze Klatovy sice přidaly, ale žádnou gólovou příležitost si nevypracovaly. Navíc po hlavičce Martina Knakala inkasovaly podruhé.

Poločas: 0:1. Branky: 23. Dvořák, 78. M. Knakal. Rozhodčí: Hocek. ŽK: 4:3. Diváci: 250.

Klatovy: Rojík – Vítovec (56. Krásný), Janda, Žáček, Lukeš – Sýkora, Kotrba, Jůda (44. Brož), Kadlec – Bezděk (81. Štengl), Krejčí. Trenér: Milan Dejmek.

Tachov: Houdek – Tušl, Matas, M. Knakal, Viterna – Stružka, Folejtar (88. Ruda), P. Šácha, Hudec (87. Kubišta) – Sadílek (85. Sadílek) – Dvořák. Trenér: Zdeněk Michálek.

Cheb – Rokycany4:2

Nepříliš pohledné utkání nakonec dovedl do vítězného konce chebský Union.

„My jsme předvedli výkon, s kterým jsme vůbec nemohli pomýšlet na nějaký bodový zisk. V první půli nás ještě zachránil dvěma trefami Michal Černý, ale v druhé části jsme nepředvedli vůbec nic," hodnotil zápas trenér Rokycan Pavel Aubrecht.

Poločas: 2:2. Branky: 24. a 75. Martinec, 27. Rolník, 80. Šneberger – 29. a 38. Černý. Rozhodčí: Šimeček. ŽK: 2:0. Diváci: 50.

Rokycany: Vild – L. Aubrecht, Hlavsa (76. Like), Hereit, Špic – P. Aubrecht, Černý, Krčál (64. Král) (70. Dobiáš), Mandous – Kropáček, Spěváček. Trenér: Pavel Aubrecht.

Č. Krumlov – Senco 1:1

Bojovný zápas začali domácí náporem, který vyústil v jejich vedení. Rosůlek se dostal před Nováka k propadnutému balonu a z blízkosti se nemýlil. Kapitán Senka ale své zaváhání napravil a přesnou hlavičkou zařídil vyrovnání. Doubravka následně dobře bránila a dovedla duel do pokutových kopů, které ovládla zásluhou tří úspěšných zásahů gólmana Bouzka.

PK: 1:3. Poločas: 1:1. Branky: 8. Rosůlek – 34. Novák. Rozhodčí: Petřík. ŽK: 2:4. Diváci: 205.

Doubravka: Bouzek – Krejčí, P. Knakal, Novák, Chvojka (85. Kadlec) – Filipec (54. Zajíček), Brabec, Tříska, Sýs – Kuťák, Švec. Trenér: Pavel Vaigl.

Ostatní výsledky 19. kola divize: M. Roudné – Hořovicko 2:1 (2:1, 33. Trněný z PK, 42. Kalod – 44. Rampa), K. Vary – Aritma 3:1 (1:1, 22. a 77. Geňo, 58. Nerad – 34. Müller), Táborsko B – M. Lázně 4:1 (1:1, 57. a 77. Stuchlík, 40. Javorek, 65. Surynek – 20. Kafka), Milevsko – Zličín 1:0 (1:0, 14. Komárek).