Stará garda Viktorie udolala Chotíkov

Chotíkov – Při příležitosti výročí 80 let od založení fotbalového oddílu v Chotíkově sehrála stará garda Viktorie Plzeň přátelský zápas s místním mužstvem. Po napínavém boji plném zvratů zvítězila 6:4.

20.6.2012

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Zdeněk Vaiz

Viktoriáni měli dobrý vstup do utkání a brzy se ujali vedení. Pak ale po sérii chyb v obraně brzy prohrávali 1:4. Výborným závěrem v posledních minutách prvního poločasu však stačili srovnat na 4:4.

Po přestávce stará garda Viktorie ukázala svou zkušenost a zodpovědnou hrou nedovolila domácím skórovat. Sama se dokázala dvakrát brankově prosadit a zaslouženě zvítězila.

Viktoriáni opět ukázali před početnou diváckou kulisou, že fotbal je krásná a napínavá hra s mnoha hezkými okamžiky.

Stará garda FC Viktorie – FC Chotíkov 6:4 (4:4, branky Viktorie: Purkart 2, Havel, Baroch, Paul z PK, Homola).
Viktoria: Mička – Vašák, Pánek, Vlček, Bican – Homola, Purkart, Havel, Paul – Baroch, Vágner, Střídali: Löwy a Dobrý.

Příští zápas stará garda Viktorie Plzeň sehraje tuto sobotu ve Švihově.

Autor: Redakce

20.6.2012 VSTUP DO DISKUSE
Fotbalisté Viktorie Plzeň po výkonu plném chyb prohráli v Lucernu v utkání Evropské ligy FC Luganu 2:3.
1

Viktoria padla, finiš přišel pozdě

Skříňky do škol

Školní děti dostanou skříňky z Lidu

Vencu posadím na zadek, říká boxer Pavel Šour

Plzeň - Souboj Pejsar vs. Šour o boxerský pás mistra ČR v těžké váze profesionálů bude v prosinci.

OBRAZEM: Měli byste opravit Míčovnu, vzkázal prezident v Horšovském Týně

Horšovský Týn – Jedinou oficiální zastávkou prezidenta Miloše Zemana na Domažlicku při nynější návštěvě Plzeňského kraje byl čtvrteční osmdesátiminutový pobyt v Horšovském Týně.

Divadelník Budil má výročí

Plzeň – Dnes (19. října) uplyne 170 let od narození Vendelína Budila, muže, který je patronem plzeňského divadla.

SOUTĚŽ o vstupenky na Medeu

Plzeň – Velké divadlo uvede zítra od 19 hod. operu Medea v titulní roli s Ivanou Veberovou. Deník ve spolupráci s Divadlem J. K. Tyla v Plzni připravil pro své čtenáře soutěž o vstupenky.