Viktoriáni se sice ujali vedení, ale domácí otočili do přestávky na 3:1, Stará garda Viktorie však zachránila remízu po výsledku 3:3.

Ve velkém vedru zápas skončil nerozhodně, když legenda Viktorie Paul neproměnil před koncem penaltu, ale vzápětí umístěnou střelou vyrovnal na konečných 3:3.

Zápas začal pro viktoriány dobře, když se brzy ujali vedení po střele Purkarta, který zakončil přetažený centr Kubaty. Opět ale nastalo uspokojení a Plzeňané pustili domácí do vedení 3:1. První branku vstřelili z trestného kopu, druhá byla vlastní po tečovaném centru a až třetí po střele domácího hráče. Viktoriáni snížili na 3:2 Vágnerem, který prokličkoval mezi pěti obránci Žákavy. Další velké příležitosti Dvořáka, Diepolta a Purkarta zůstaly nevyužity. Také dvě nastřelená břevna svědčí o převaze hráčů Viktorie, kteří byli blíže k vítězství, ale domácí remízu uhájili.

Příští zápas sehrají staří páni Viktorie Plzeň v sobotu od 16.00 hod. ve Zbůchu.

FK Žákava – Stará garda FC Viktoria Plzeň 3:3 (3:1, branky Viktorie: Purkart, Vágner, Paul).

Viktoria: Průša – Pánek, Šambergr, Purkart, Bican – Kubata, Paul, Diepold, Chvojka – Homola, Vágner. Střídali: Havel, Baroch, Ant. Dvořák jun.