V prvním poločase, dokud měli domácí fotbalisté dostatek sil, hráli s viktoriány vyrovnanou partii. Proto také první dějství skončilo nejtěsnějším vedením Plzeňanů, které jim zajistil po samostatném úniku Ježek.

Ve druhém poločase se opět ukázala kvalita viktoriánských internacionálů, kteří velmi rychle navýšili svůj náskok až na 7:0. Až pak dovolili domácím poprvé skórovat, druhou branku domácí vstřelili až v samotném závěru zápasu, čímž potěšili domácí publikum. To opět aplaudovalo technické kombinační hře hostujícího celku, které pro množství omluvených defenzivních hráčů bylo velmi ofenzivně laděné, kdy například i střelec Baroch musel hrát v obraně.

Lom u Tachova – Stará garda FC Viktoria Plzeň 2:12 (0:1)

Branky: Mir. Vašák 4, Ježek, Paul a Baroch 2, Havel, Michal Vašák.

Viktoria: Mička – Michal Vašák, Šambergr, Löwy, Baroch – Miroslav Vašák, Diepold, Vaigl, Ježek – Paul, Havel. Střídali: Peteřík, Petr Smíšek, Bican.