Na mapce najdou fanoušci naznačené trasy pro jednotlivé sektory, přímo u stadionu bude návštěvníky duelu navádět také podrobný navigační systém.

Beze změny najdou svou cestu na určená místa fanoušci z hlavní tribuny, kteří budou moci využít turniketů od Pallovy ulice. Hned vedle bude otevřena brána pro diváky z Jižní tribuny (pravá tribuna z pohledu hlavní), kteří konečnou kontrolu absolvují až přímo před vstupem do svého sektoru.

Nejdelší trasa pak čeká na diváky ze severní a protilehlé tribuny, kteří musí částečně využít cesty podél řeky Mže směrem k novému parkovišti a dále po obvodu stadionu v závislosti na umístění jejich sektoru. Zcela uzavřen bude prostor pro fanoušky hostů, kteří by do svého sektoru měli ve velké míře dorazit organizovaně z centra.

Vzhledem k omezeným parkovacím plochám v bezprostřední blízkosti Štruncových sadů by měli diváci zanechat svá vozidla na záchytných parkovištích u blízkých nákupních středisek, velkých obchodů apod. Obsazena bude také větší část kapacity parkovacího domu.

Samotný vstup na stadion bude již podléhat standardnímu režimu. Každý divák se tak podrobí zevrubné osobní prohlídce, zakázány jsou všechny potencionálně nebezpečné předměty včetně deštníků s ostrými hroty apod.

Zakázáno je také vnášení uzavřených nápojů, do této kategorie spadají také termosky, plechovky a samozřejmě alkohol. Osoby pod vlivem alkoholu nebo omamných látek nebudou na stadion vpuštěny. Naopak povoleny jsou osobní fotoaparáty stejně tak jako skladné dalekohledy.

Mapka vstupů an stadion při duelu Viktorie Plzeň a Schalke 04

Na všech tribunách budou připraveny stánky s občerstvením včetně tradičních klobás, teplých nápojů v podobě čaje a kávy a také standardní nabídky cukrovinek. Na jednotlivých stáncích pak bude rozděleno umístění novinek v podobě párků v rohlíku, sekané v housce, grilovaných kuřecích paliček a také popcornu.

Samostatnou kapitolou nadále zůstává pyrotechnika, která je stejně jako při předchozích zápasech striktně zakázána. Celý prostor stadionu bude podrobně monitorován desítkami kamer, které obsáhnou veškeré prostory stadionu včetně vnitřních.

„Pevně věříme, že si fanoušci první zápas na zrekonstruovaném stadionu užijí a společně se budeme moct radovat ze speciálního sportovního zážitku. Podzimní zápasy v Edenu nasadily co do atmosféry vysokou laťku, domácí prostředí snad přispěje k ještě výjimečnějšímu večeru,“ shrnul přání organizátorů tiskový mluvčí Viktorie, Pavel Pillár.