Horní Bříza – Přeštice 2:2

Hosté se hned z první akce ujali vedení, ale pak přišel tlak domácích. Ti nastřelili břevno, Gadač nedal penaltu a Přeštice z ojedinělého útoku přidaly druhý gól. Domácí Vrla však ještě před půlí snížil a po přestávce zajistil brankou z penalty alespoň bod.

Nejlepší hráči: Vrla – Regner. Poločas: 1:2. Branky: 40. a 78. (PK) Vrla – 4. Duchek, 33. Šobr. Rozhodčí: Schneider. ŽK: 2:4. ČK: 1:1 (64. F. Rozmara – 77. Daníček). Diváků: 150.

H. Bříza: Valenta – Šimice, Gadač, Krůs (68. Ostrolucký), Jagerčík, Beneš, P. Chocholatý, Dolejš (57. F. Rozmara), Bíba, Vrla, M. Chocholatý. Trenér J. Kožíšek.

Přeštice: Regner – Krs, Daníček, Cápal, Šobr, Bouc (75. Pap), Duchek, Turek, T. Benedikt, Hajšman (87. Stehlík), Švarc (55. Žitník). Trenér J. Kubeš.

Tachov – Sušice 3:1

Tachovu vyšel úvod, brzy získal dvoubrankový náskok. Sušice sice snížila, ale po přestávce domácí zvýšili na konečných 3:1, když řadu dalších šancí nevyužili.

Nejlepší hráči: Kaše – Procházka. Poločas: 2:1. Branky: 5. a 55. Chada, 13. Rulf – 39. Procházka. Rozhodčí: Křen. ŽK: 3:0. Diváků: 200.

Tachov: Valenta – Luk. Čížek, L. Viterna, Kaše, Machač (87. Svoboda), Malý, Šácha, Rulf, Chada, Hutta, Hudec (77. Habart). Trenér M. Chada.

Sušice: Kindelman – Kodýdek (77. Blažek), Holý, Vítovec, Prchlík, Hrach, Cihlář, Sládek, Hubáček, Procházka, Kočí (32. Klíma). Trenér K. Kalivoda.

SK ZČE Plzeň – Rapid Plzeň 3:0

Ve tvrdě, ale fér hraném derby se domácí ujali vedení hlavičkou Levého. Po změně stran měli zpočátku navrch hráči Rapidu, ale domácí odolali a v závěru si pojistili body dalšími dvěma góly.

Nejlepší hráči: Bačkovský – Nikrmajer. Poločas: 1:0. Branky: 25. Levý, 78. Vlček, 80. (PK) Švec. Rozhodčí: Vondra. ŽK: 3:6. ČK: 0:1 (78. Faist). Diváků: 200.

SK ZČE: Řezáč – Levý, Diviš, Chocholatý, Šiml (85. Stanek), Švec, Bačkovský, Sulek (75. Šneberk), Rout (80. Bedrna), Vlček, Votípka (65. Beránek). Trenér V. Votípka.

Rapid: Nikrmajer – Faist, Lavička (77. Hrubý), Pata, Hucl, Korda, Janout, Liška, Lambor, Polívka (46. Hrdina), Peroutka. Trenér J. Jílek.

Chrást – Chanovice 5:0

Domácí favorit si i bez kanonýra Bezdičky snadno poradil se svým protivníkem a vysoko zvítězil.

Nejlepší hráči: Fiala – Daněk. Poločas: 3:0. Branky: 16. Haidelmayer, 28. V. Tyr, 36. Sadílek, 54. Křen, 84. Fiala. Rozhodčí: Urban. ŽK: 1:2. Diváků: 250.

Chrást: Bláha – Král, Mojžíš, Komárek, Fiala, Haidelmayer, Křen (59. Mach), M. Tyr (46. Kučera), Kroc, V. Tyr, Sadílek (51. Diepold). Hrající trenéři R. Fiala a J. Diepold.

Chanovice: Daněk – Votava, Hnídek, Strakoš, Hausleitner, Kučera, Toman, Černohorský, Malý, Zdeněk, Kocour. Trenér M. Rambousek.

Město Touškov – Bolevec 2:0

V prvním vyrovnaném dějství se domácí brzy ujali vedení brankou Karla Fürbachera. Po přestávce, kdy již měli znatelnou převahu, zpečetili svou výhru druhou brankou.

Nejlepší hráči: Karbusický – Greif. Poločas: 1:0. Branky: 3. K. Fürbacher, 76. Karbusický. Rozhodčí: Bureš. ŽK: 0:2. Diváků: 130.

M. Touškov: Krásl – Forman, Zaoral, K. Fürbacher, Svoboda (58. Vrba), Holý, Nosek (46. Hrbáček), Havlíček, Karbusický (86. Kluska), Brand, Čechura (46. Kalčík). Trenér K. Bárta.

Bolevec: Körner – Kučera, M. Soukup, J. Pelnář, Šnaider, März, Brejcha, Došlý (86. Pašek), Vítek (78. F. Soukup), M. Pelnář (78. Šiml), Greif. Trenér V. Opl.

Rokycany – Stříbro 4:0

Střetnutí bylo naprosto jednoznačnou záležitostí. Domácí mimo čtyř branek mnoho dalších příležitostí ke skórování nevyužili, výše prohry je pro Stříbrské ještě milosrdná.

Nejlepší hráči: Javůrek – Jareš. Poločas: 3:0. Branky: 16. (PK) Tobrman, 19. M. Scheinherr, 39. Blecha, 62. J. Scheinherr. Rozhodčí: Červený. ŽK: 1:0. Diváků: 150.

Rokycany: Vild – Jícha (83. Mir. Jedlička), Čihák, Marek Jedlička, Tobrman, Mraček (76. Světlík), Kozler (79. Rýdl), J. Scheinherr, Blecha, Javůrek, M. Scheinherr (66. Hereit). Trenér P. Aubrecht.

Stříbro: Kostelníček – Andrle, Hřebík (42. Honzík), Uhlíř, Jareš, Petraška (46. Sásik), Slába, Šaman, Kertys, Kasl (75. Ichnatolya), Mička. Trenér M. Tůma.

Holýšov – Klatovy B 0:0

V zápase slabé úrovně bez jakéhokoliv vzruchu měl každý z týmů pouze jedinou šanci, ale ani tu nevyužil.
Nejlepší hráči: Tlustý – Aubrecht. Rozhodčí: Dusil. Bez ŽK. Diváků: 200.

Holýšov: Janča – Nový (82. Levička), Hamerník, Snášel, Kaas, Majlát, Jeniš (88. Vrba), Tlustý, Procházka, Lukáš, Šimka (61. Dostálík). Trenér Š. Hirschl.

Klatovy B: Herman – Rendl, Matějka (65. Kotáb), Jakubec (78. Popelka), Aubrecht, Beneš, Mužík, Ježek, Kováč, Votípka, Kraus. Trenér I. Lužný.

Zbůch – Manětín 3:0

Hosté bez řady opor zahájili zápas pouze s deseti hráči, jedenáctý nastoupil až v průběhu hry. Zbůch vytěžil z úvodního náporu dvě branky, pak se hra vyrovnala. Po přestávce měli šance i hosté, ale neproměnili je, výhru Zbůchu pojistil jeho nejlepší hráč Straka.

Nejlepší hráči: Straka – Štolka. Poločas: 2:0. Branky: 11. (PK) Brož, 17. a 77. Straka. Rozhodčí: Tyc. ŽK: 3:1. Diváků: 350.

Zbůch: Zábranský – Brož, Beneš, Hettler, Pfeifer, Aschenbrenner (46. Paum), Steinbach (68. Mrázek), Schejbal (82. Hájek), Daňhel, Herman, Straka (79. Kubíček). Trenér P. Lukášek.

Manětín: Pochobradský – Fuchsa, Pleyer, Prusík, Eliáš (72. Janouškovec), Spal, Dobrý, Štolka, Korynta, Pátek, Barchanski. Trenér J. Aubrecht.