Západočeši v utkání nadprůměrné úrovně přišli o remízu v předposlední minutě gólem z pokutového kopu.

Cheb – Doubravka 2:1

Domácí zaskočili hosty vedoucí brankou už ve druhé minutě. Plzeňané se ale postupně oklepali, ve 13. minutě po přihrávce za obranu vyrovnal Ungr. O výhře Chebu rozhodla umístěná hlavička Šaligy.

Poločas: 1:1. Branky: 2. Fídler, 77. Šaliga – 13. Ungr. Rozhodčí: Janeček. ŽK: 2:2. Diváci: 100.

Doubravka: Turek – Hošťálek, Krejčí, Novák, Chvojka (80. Špic) – Vyleta, Tříska, Brabec, Sýs – Ungr, Švec. Trenér: Pavel Vaigl.

Karlovy Vary – Klatovy 0:0

Klatovští měli v první půli tři velké šance, jednou skončil míč na tyči a dvakrát vykopávali balon obránci z brankové čáry. Tři příležitosti si vytvořili i domácí, ale do kabin se šlo bez gólů. Po změně stran se hosté soustředili na defenzivu a uhájili nulový stav. Penalty pak lépe stříleli domácí.

PK: 3:2. Rozhodčí: Hanilec. ŽK: 2:2. Diváci: 60.

Klatovy: Rojík – Lukeš, Janda, Žáček, Veselka – Butnaru (85. Vítovec), Mészáros, Jůda (80. Toman), Kadlec, Procházka (68. Matějka) – Krejčí. Trenér: Karel Krejčí.

Rokycany – Čížová 0:0

Domácí sice na výhru nedosáhli, ale díky penaltovému rozstřelu si připsali dva body. „Hosté mají zkušený tým, nám navíc chybělo více důrazu v šestnáctce soupeře. Chtěli jsme tři body, ale nakonec bereme i dva," řekl trenér Rokycan Pavel Aubrecht.

PK: 3:0. Rozhodčí: Klupák. ŽK: 2:0. Diváci: 220.

Rokycany: Wild – Vaníček, Vaščák, Hereit (79. Král), Černý, L. Aubrecht, Procházka, P. Aubrecht ml. (79. Dobiáš, 84. Heller), Cibulka (66. Spěváček), Kropáček, Tobrman. Trenér: Pavel Aubrecht starší.

Táborsko B – Tachov 2:1

Tachovští byli v první půli lepším týmem, Tušl trefil tyč a Kovaříkovu bombu vytáhl gólman Kudrna. Hosté po přestávce otevřeli skóre Knakalem z penalty nařízené po faulu na Sadílka. Domácí, posíleni o pět hráčů druholigového áčka, vyrovnali v 63. minutě Musiolem. Minimálně o bod přišli hosté minutu před koncem, kdy sudí nařídil penaltu po sporné situaci.

Poločas: 0:0. Branky: 63. a 89. z PK Musiol – 55. Knakal z PK. Rozhodčí: Vnuk. ŽK: 1:0. Diváci: 180.

Tachov: Houdek – Habart, Tušl, Knakal, Viterna – Kovařík (69. Bezděk), P. Šácha, Sadílek (59. Malý), Folejtar (89. Ruda), Hudec – Dvořák. Trenér: Zdeněk Michálek.

Sušice – Č. Krumlov 1:5

Domácí první poločas bojovali a po zásluze vedli brankou Vrhela. V závěru však po zbytečném faulu inkasovali z penalty. Sušičtí nezvládli ani úvodních deset minut druhé půle, kdy dvakrát inkasovali a bylo rozhodnuto. V závěru zápasu hosté dvěma góly zpečetili vysokou výhru.

Poločas: 1:1. Branky: 28. Vrhel – 44. Beránek z PK, 47. a 55. Rosůlek, 82. Svoboda, 87. Jakeš. Rozhodčí: Brda. ŽK: 2:1. Diváci: 150.

Sušice: Ludvar – Skrbek, Kodýdek, Matějka, Fuchs – Skála, Hrach (72. Melka), Krejčí, Linhart (14. Szedmák) – Kočí (77. Farták), Vrhel. Trenér: Jaroslav Voříšek.

Ostatní výsledky 14. kola divize: Hořovicko – Zličín (1:0, Štěpnička 2), Mariánské Lázně – Aritma Praha 1:2 (1:1, Kabelák – Rybka, Hrabák), Milevsko – Malše Roudné 0:2 (0:1, Průcha, Trněný).