A ve středečním pohárovém zápase proti Mladé Boleslavi přivedl obránce František Ševinský fotbalisty Viktorie Plzeň na trávník s kapitánskou páskou na rukávu. Zaskočil tak za nemocného kapitána Pavla Horvátha, když další zástupce David Limberský seděl na střídačce.

Večer se zkušený zadák s chutí podíval na sestřih zápasů Ligy mistrů a při sledování zápasu Barcelony s Leverkusenem, který si odnesl ostudnou porážku 1:7, si rád zavzpomínal.
„Vrátil se mi náš zápas na Nou Campu, kde jsme prohráli 0:2. Když potom utkání s Leverkusenem skončilo, řekl jsem si, že jsme vlastně oproti nim dopadli velmi dobře,“ usmívá se František Ševinský.

Neuvěřitelný byl výkon Messiho, který Leverkusenu nastřílel sám pět branek. 
„Jenom ty první tři góly, dva loby a jeden obstřel, to je nádherné,“ rozplývá se obránce, který se nyní dostal dvakrát po sobě do sestavy kola celé ligy. Ocenění ho ale nechává v klidu. „Kdyby mně to neřekl kamarád, tak bych to ani nevěděl. Daleko více mě těší, že se mi teď herně daří,“ libuje si.

Své myšlenky teď upírá k nedělnímu ligovému zápasu doma proti Olomouci (začátek v 15.00 hodin). „Nic lehkého nás nečeká. Sigma má velmi zkušené mužstvo s Heinzem, Ordošem, Kučerou. A k tomu trenérský lišák Petr Uličný,“ upozorňuje Ševinský.