Legendární fotbalista a trenér Škody a Viktorie Plzeň se ujme mužstva na středečníám tréninku. Asistentem Zdeňka Michálka bude David Novák, bývalý ligový fotbalista Viktorie Plzeň a dlouholetý kapitán Doubravky.

Senku, které v minulé sezoně skončilo na devátém místě, vůbec nevyšel vstup do nové sezony – se třemi body mu patří 15. příčka.

„Jsem rád, že jsme se domluvili a Zdeněk Michálek, který už u nás dříve působil, se ujal mužstva. Věříme, že příchod zkušeného trenéra bude pro naše mladé mužstvo tím správným impulzem a že se postupně odpoutáme ze spodních pater tabulky,“ komentoval návrat Zdeňka Michálka na lavičku Doubravky prezident plzeňského klubu Vladimír Chaloupek.

Právě osoba prezidenta klubu sehrála klíčovou roli v rozhodování Zdeňka Michálka, zda nabídku přijme. „Je to obětavý a pro fotbal zapálený člověk, který žije pro svůj klub. Do Senka se vracím rád, chtěl bych mu pomoci,“ uvedl Zdeněk Michálek, který letos v červnu oslavil sedmdesáté narozeniny. Poprvé povede Senko v sobotu doma proti Českému Krumlovu.