Z připravených lahví už po chvíli stříkalo šampaňské a nejvíce to schytal trenér Ivan Kovács. A když v lahvích nezbyla ani kapka, kouč Doubravky se ocitl nad hlavami svých svěřenců.

Radost z návratu do divize neskrýval ani prezident Senca Vladimír Chaloupek. „Postup byl naším cílem a jsme rádi, že se nám to podařilo s předstihem a bez velkých problémů. Díky patří všem, hráčům, trenéru Kovácsovi i realizačnímu týmu,“ uvedl Vladimír Chaloupek.

Podle kouče Ivana Kovácse ale má největší zásluhu na návratu do divize vedení Senca. „Po loňském sestupu zachovalo hráčům stejné podmínky jako v divizi a to nebylo jednoduché. Podařilo se to a hráči se odvděčili prvním místem v soutěži,“ říká na adresu vedení trenér Kovács.

Dokonce krajského přeboru chybějí ještě tři kola, ale na Doubravce už plánují příští sezonu. „Chceme udržet mužstvo pohromadě a případně ho ještě posílit. Rádi bychom se pohybovali v divizi ve středu tabulky a usadili se v ní natrvalo. Jsem předvědčený, že v silách mužstva to je,“ dodává prezident Senco Doubravka Vladimír Chaloupek.