Obě mužstva jsou aktuálně přikována vedle sebe ve středu tabulky a případné vítězství by je proto mohlo vyšvihnout do vyšších pater divizního pelotonu.

„Celý týden se svědomitě připravujeme na následující zápas. Přestože Klatovy mají výborný tým, který je potřeba respektovat, tak nemůžeme mít jiný cíl než zvítězit," říká trenér Senka Aleš Jindra.

Lodivod Doubravky věří, že by utkání mohlo být atraktivní i pro příchozí fanoušky.

„Myslím si, že to bude dobrý zápas, který by se měl svou kvalitou divákům líbit," zve fotbalové příznivce na derby Aleš Jindra.

Jeho protějšek Milan Dejmek se ale děsí počasí, jež v posledních dnech fotbalu příliš nepřeje. „Snad fanoušci nebudou na hřišti moknout nebo dokonce mrznout," obává se nepřízně živlů kouč Klatov, který by byl spokojený s jakýmkoliv bodovým ziskem.

„Doubravka má takovou sílu, že každý získaný bod bude mít svoji hodnotu," zůstává opatrný Milan Dejmek.

Ve zbývajících duelech týmů z Plzeňského kraje ZČE Plzeň hostí Hořovicko a Rokycany cestují do Roudného.

Program 11. kola
ZČE Plzeň – Hořovicko (SO 10.15, rozhodčí: Ulrich), Jindřichův Hradec – Milevsko (SO 10.30, Hocek), Nové Strašecí – Karlovy Vary (SO 15.30, Vojtěch), Malše Roudné – Rokycany (SO 15.30, Brda), Doubravka – Klatovy (SO 15.30, Petřík), Český Krumlov – Aritma Praha (SO 15.30, Szikszay), Čížová – Sedlčany (SO 15.30, Kastl), Motorlet Praha – Třeboň (NE 15.30, Erlebach).