Vedoucí tým SK 1894 pouze remizoval na Senku a stejně dopadl i favorizovaný Petřín na Slavii. V dalších zápasech uspěli favorité. Střelecky zazářil Mojseňjuk z Černic, který vstřelil čtyři branky, hattrickem v utkání ve Vejprnicích se probojoval zpět do čela soutěže střelců Bezdička z Letné.

K zajímavým utkáním následujícího kola bude patřit zápas druhého Smíchova s třetími Černicemi a souboj na Petříně, kam zajiždí Rapid.

Slavia – ZČE 4:4 (4:1, branky: Frank 2, Novák 2 – Rádl, Ženíšek, Skora, Bledý).

Hosté měli celý zápas převahu, domácí měli štěstí v koncovce a do přestávky vedli překvapivě 4:1. Ve druhém poločase Petřín zpřesnil střelbu, posledních dvacet minut se Slavia pouze bránila a se štěstím udržela remízu.

Senco – SK 1894 1:1 (0:1, branky: Jonáš – Karadžov).

Hosté měli do přestávky převahu, ujali se vedení a neproměnili další tři šance. Po přestávce domácí vyrovnali hru i skóre, hostující Běle v závěru zápasu neproměnil penaltu.

VS – Smíchov 2:5 (1:4, branky: Halili, Matoušek – Lukes 2, Jandoš, Tříska, Mudra).

Hosté se ujali vedení, domácí záhy vyrovnali. Pak ale Vodníci příliš otevřeli hru, do přestávky třikrát inkasovali a o výsledku utkání bylo rozhodnuto.

Černice – Košutka 5:2 (2:1, branky: Mojseňjuk 4, P. Miletínský – Doležal, Vítovec).

V pohledném utkání rozhodla o výsledku lepší střelecká efektivita domácích, když se dařilo zejména Mojseňjukovi.

Vejprnice – Letná 4:6 (0:2, branky: Paul (PK), Kydlíček (PK), Kadaně, Hein – Bezdička 3, Dobrý, Klička, Rous).

Letná se rychle ujala vedení 2:0, domácí však do přestávky srovnali a na začátku druhé půle šli dokonce do vedení. Fyzicky lepší hosté v posledních dvaceti minutách rozhodli o svém zaslouženém vítězství.

Rapid – Karlov 4:2 (1:1, branky: Hnízdil 2, Šesták, Baroch – Feiferlík 2).

Karlov se ujal vedení a nadále hrozil brejky i střelami Feiferlíka. Domácí do přestávky vyrovnali a na začátku druhého dějství třemi brankami rozhodli o zaslouženém vítězství, když řadu dalších příležitostí neproměnili.

Dohrávka 3. kola: Slavia – VS 2:3 (1:2, branky: Mirga, Kuželka – Holík 2, Roneš).

Utkání velmi slabé úrovně rozhodly dvě rychlé branky hostů. Slavia pak měla převahu i šance, ale díky výbornému výkonu brankáře hostů se jí nepodařilo vyrovnat.

Střelci: 13 – Bezdička (Letná), 12 – Baroch (Rapid), 10 – Lukes (Smíchov), 9 – Vodrážka (SK 1894), Hnízdil (Rapid), 7 – Dudík (SK 1894), Mojseňjuk (Černice), 6 – Kubík (ZČE), Kaluba (Letná), Jonáš (Senco).

Program 9. kola, zítra 18.00: SK 1894 – Slavia, Letná – Senco, 18.30: Košutka – Vejprnice. Čtvrtek 18:00: Smíchov – Černice, 18.30: ZČE – Rapid.