V minulém kole zůstal bodový účet obou týmů na nule. Zatímco fotbalisté Vejprnic prohráli na hřišti vedoucí Rozvadova, domažlické béčko i přes herní převahu nestačilo doma na Chotíkov a prohrálo těsně 2:3.

„Na zápas s Domažlicemi se moc těším. Střetnou se dva podobně hrající týmy praktikující kombinační a útočný fotbal. Domažlice mají v kádru stejně jako my hodně mladých kluků, kteří díky těmto zápasům sbírají cenné zkušenosti. Očekávám vyrovnaný a pohledný zápas plný zdravé bojovnosti a nasazení," říká trenér Vejprnic Jiří Šámal.

Fotbalisté Vejprnic nastoupili na domácím trávníku v probíhajícím ročníku šestkrát a připsali si polovinu z celkového počtu možných bodů se shodným skóre 10:10. To domažlickému výběru se na venkovních hřištích zatím nedaří. Tým z Chodska získal v zápasech na hřištích soupeře pouze tři body, které vybojoval ve čtvrtém kole ve Zruči za hubenou výhru 1:0. Od té doby si svěřenci trenéra Steinbrückera vezou domů samé porážky.

„Je to poslední zápas podzimu, navíc hrajeme doma. Bude to složité utkání, ale našim cílem je vyhrát. Až na zraněného Paula, který je po operaci kolene, budeme kompletní. Soupeři se venku zatím příliš nedaří a toho chceme využít. Chtěl bych také pozvat všechny fanoušky. Budu rád, když jich přijde hodně a společně s námi se rozloučí s podzimem vítězně," dodal Jiří Šámal.

V dalším zápase 15. kola hostí čtvrtý Chotíkov druhé Přeštice a právem je tento duel označován za šlágr kola. Exdivizní Sušice hostí na domácím hřišti nováčka z Mýta. V případě tříbodového zisku Přeštic a favorizované Sušice se oba týmy bodově dotáhnou na lídra z Rozvadova. Tomu už skončila podzimní část sezony. Před dvěma týdny totiž nezvládl předehrávku na Rapidu a prohrál 1:2.