Potom si nenechte ujít příležitost, kterou vám tento týden nabízí společně fotbalový klub FC Viktorie Plzeň a jeho hlavní mediální partner, regionální Deník.

Čtenáři všech mutací Deníku v Plzeňském kraji totiž mohou po předložení voucheru, který vyjde Deníku, získat vstupenku na nedělní zápas Gambrinus ligy s Příbramí za poloviční cenu.

Lístky za původní cenu 120 a 150 korun tak můžete získat jen za 60 a 75 korun. Stačí z Deníku vystřihnout kupon.

„Věříme, že fanoušci si nenechají poslední ligový duel tohoto podzimu ujít. Hráči se budou chtít rozloučit s první částí Gambrinus ligy vítězně, zároveň se fanouškům nabízí příležitost rozloučit se s ligovým působením Pavla Vrby na lavičce Viktorie Plzeň," říká mluvčí FC Viktoria Plzeň Pavel Pillár.

Vouchery bude možno uplatnit po celou dobu prodeje až do startu utkání, případně do vyčerpání kapacity stadionu, a to ve fanshopu (středa až pátek od 9.00 – 17.00 hodin), v neděli pak od 14.00 – 19.00 hodin a také na pokladnách stadionu od 17.00 do 19.00 hodin.

První slevový kupon vyjde v Deníku už ve středu, další pak ve čtvrtek a v pátek.

Viktoria nabízí ještě jednu možnost, jak získat na nedělní duel s Příbramí levnější vstupenku. Tuto možnost mohou využít návštěvníci nedělního zápasu hokejové extraligy mezi domácí Škodu a Hradcem Králové, který začne už v 16.00 hodin.

„Jsme velmi rádi, že hokejisté byli ochotni přesunout svůj nedělní domácí souboj s Hradcem Králové, aby fanoušci měli možnost stihnout oba duely. Všichni příznivci, kteří před utkání Viktorie s Příbramí dorazí na pokladny Doosan Areny se vstupenkou z duelu indiánů proti Hradci, dostanou slevu ve výši jedné třetiny vstupenky, to znamená za v ceně 100 a 80 korun," vysvětluje Pavel Pillár.

Hledejte v Deníku tento kupon