Po utkání se kál nejvíce brankář Matúš Kozáčik, který definitivně rozhodl o výhře v CSKA Moskva. "Taková chyba se mi stala poprvé, škoda, že v tak důležitém zápase. Už jsem koukal, kam míč rozehraju, ale na trávě balón trošku zahnul a to stačilo, aby mi to podjelo pod kopačkou," komentoval svoje pochybení Kozáčik.

Gólem se ale prý nebude stresovat. „Že bych z toho v noci nespal, to ne. Život jde dál. Stávají se horší chyby. Musím zapomenout," prohlásil.

„Byla škoda, že jsme v prvním poločase po vedoucím gólu dostali dva po sobě. Za stavu 1:0 jsme měli šance, a kdybychom dali na 2:0, mohli jsme tu dneska něco uhrát. Kdybychom udrželi to vedení déle, mohlo se to vyvíjet úplně jinak. Dostali jsme tři smolné góly, byl to pro nás zápas blbec," dodal brankář Viktorie.

Podle kapitána Viktorie tým v souboji s ruským šampionem nepropadl. „Troufnu si říct, že herně jsme se jim vyrovnali. Bohužel na držení míče a hezké momenty se nehraje. Dostali jsme lekci z produktivity," řekl Horváth.

„Minimálně dva góly jsme jim darovali, na ty naše jsme se museli daleko víc nadřít. Ale je to pro nás zase další obrovská zkušenost," míní kapitán Viktorie.

Střelce druhého gólu Marka Bakoše hodně mrzela neproměněná šance za stavu 1:0. „Střela byla slabá, brankář to ztlumil a míč pak šel hodně pomalu do branky. Když jsem viděl Akinfejeva u sebe hodně blízko, věděl jsem, že je zle," popsal velkou příležitost z první části hry Bakoš.

Soupeř podle něj využil svůj silný přechod do útoku. „Nedalo se to zastavit. Dali nám dva góly a pak to bylo těžké. Můj gól přišel už pozdě. To už byla jen korekce skóre. Moc nás prohra mrzí. Měli jsme na to, abychom uhráli bod," míní Marek Bakoš.