Rokycany – Klatovy 3:0

Domácí vyrukovali na svého soupeře s nečekaným rozestavením a po bojovném výkonu slavili zisk prvních tří bodů. První půle nabídla šance na obou stranách, do vedení šli ale Rokycanští, kteří se prosadili po hlavičce Špice.

Po přestávce navíc utekl z vlastní poloviny Vaščák, na jehož křížnou střelu neměl Rojík šanci dosáhnout. Definitivní jistotu domácímu týmu dal Černý, který proměnil pokutový kop. Zbytek zápasu si tým z Husových sadů v poklidu pohlídal.

Poločas: 1:0. Branky: 43. Špic, 58. Vaščák, 65. Černý z PK. Rozhodčí: Kouba. ŽK: 2:3. Diváci: 160.

Rokycany: Vild – Procházka, Grambal, Špic – Klír, Hereit, Král, Spěváček – Černý (87. Skopový), Vaščák – L. Aubrecht (81. Jindřich). Trenér: Pavel Aubrecht.

Klatovy: Rojík – Lukeš, Janda, Žáček, Chirinciuc (65. Dolanský) – Lucák, Mészáros, Pavlovič, Vojtko, Matějka (71. Kotrba) – Krásný. Trenér: Martin Lepeška.

M. Roudné – Senco 2:0

„Soupeř působil oproti nám odhodlanějším a živějším dojmem, měl větší chuť po vítězství. Navíc vstřelil brzy branku po standardní situaci. My jsme naopak své šance v utkání nevyužili. Je třeba, abychom se vrátili k výkonům z minulé sezony, které nás vynesly nahoru. Jinak to nepůjde," hodnotil utkání trenér Senka Aleš Jindra.

Poločas: 1:0. Branky: 5. Otepka, 55. Píša. Rozhodčí: Kvaček. ŽK: 1:1. Diváci: 150.

Senco: Bouzek – Kuťák (83. S. Staněk), Novák, Petr – Künstner, Morávek, Brabec, Krejčí, Sýs (66. Navrátil) – Ungr (73. Konopásek). Trenér: Aleš Jindra.

Sušice – Jankov 0:1

Fotbalisté Jankova vstoupili do utkání aktivně a brzy zahrozili, když jedna ze střel skončila na břevně. Z gólu se hosté radovali až o chvilku později, když Sedlic povedenou ránou poslal míč do horního rohu branky. Sušičtí poté vydatně tlačili, ale i přes množství šancí se jim vyrovnat nepodařilo.

Poločas: 0:1. Branky: 13. Sedlic. Rozhodčí: Leška. ŽK: 0:1. Diváci: 200.

Sušice: Gill – Pojar, Skrbek, Čanecký, Fuchs (66. Vítovec, Klíma, J. Brabec (82. Hubáček), Vrhel, Hájek (85. Halas), Skála, Matějka (34. Badarau). Trenér: Jan Staněk.

Ostatní výsledky 3. kola divizní skupiny A: Český Krumlov – Dobříš 2:0 (2:0, 9. Valsa vl., 13. Wagner), M. Lázně – Čížová 1:2 (0:1, 82. Sadílek – 41. Jirouš, 50. Nečas), Ostrov – Motorlet 0:7 (0:3, 16., 37., 73. a 90. Sodoma, 5. Podzemský, 86. Čácha, 88. Kučera), Admira – Sedlčany 1:0 (0:0, 84. z PK Komínek), K. Vary – Aritma 5:1 (2:1, 7., 50., 72. a 78. Geňo, 25. Staněk – 11. Troníček).