Rokycany – Milevsko 1:1

Ve vyrovnaném duelu Kocour nacentroval a Černý dorazil do branky. Jihočeši srovnali v poslední minutě po zbytečné ztrátě míče domácích.

Poločas: 1:0. Branky: 6. Černý – 90. Pacovský. Rozhodčí: Kyncl. ŽK: 0:0. Diváci: 200.

Rokycany: Wohlmuth – Žáček, Vaníček, J. Procházka, Jedlička – Černý (75. Kubík), Hereit, L. Aubrecht, F. Procházka, Kocour (82. P. Aubrecht) – Abrt (79. J. Scheinherr). Trenér Pavel Aubrecht st.

Chrást – Benešov 2:0

Ve výborném utkání se nováček představil v nejlepším světle. Odražený míč napálil z osmnácti metrů do sítě Hulina a po obrátce dorazil Kovařík vyraženou střelu Pavlíka.

Poločas: 1:0. Branky: 42. Hulina, 53. Kovařík. Rozhodčí: Rejžek. ŽK: 1:1. Diváci: 200.

Chrást: Bláha – A. Král, D. Král, Vonášek, Lukáš – Hulina, Šimr, Sadílek, Stružka (84. Křen) – Pavlík (74. Heller), Kovařík (86. Komárek). Trenér Zdeněk Michálek.

Aritma – Doubravka 2:1

Hosté nastřelili břevno a do vedení šli po gólu Chvojky. Po obrátce Aritma vyrovnala, potom ji sudí odpustil penaltu po faulu na Švece a v samotném závěru Pražané rozhodli o svém vítězství.

Poločas: 0:1. Branky: 63. Rybka, 88. Sýkora – 43. Chvojka. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 1:1. Diváci: 70.

Doubravka: Kunc – Řezáč, P. Krejčí, D. Novák, Brož – Tříska (69. Bešta), Parlásek, Javorský, Chvojka – Švec, Róth (54. Petrželka). Trenér Roman Vyleta.

Štěchovice – Tachov 1:2

Hosté podali na půdě druhého týmu výborný taktický výkon. Po přestávce prošel Mančal a Malý otevřel skóre. Další brejk zakončil Habart.

Poločas: 0:0. Branky: 80. Novák – 58. Malý, 68. Habart. Rozhodčí: Šob. ŽK: 1:2. Diváci: 210.

Tachov: Pták – Ruda, Tušl, J. Viterna, Folejtar – Habart, P. Šácha, Hudec, Malý (84. Dvořák) – Žemlička, Mančal. Trenér Zdeněk Bečka.

Ostatní výsledky: Nové Strašecí – Čížová 1:1 (1:0, 2. Schwendt – 88. Kučera), Český Krumlov – Táborsko B 3:0 (1:0, 28. Pliška, 66. Beránek, 86. Babouček z PK), Hořovicko – Malše Roudné 3:0 (2:0, 10. Štěpnička, 41. Šubert, 76. M. Wágner), Admira – Přední Kopanina 2:0 (2:0, 17. a 40. Paťha).