Pro osmnáctiletého obránce Jana Mudru skončil zápas záhy. Talentovaný zadák šel v patnácté minutě utkání do vzdušného souboje s útočníkem soupeře a po pádu na zem si nešťastně zlomil zápěstí levé ruky. Ruku má v sádře a páteční kontrola rozhodne o tom, zda bude muset podstoupit operaci.

Mnohem lepší vzpomínky na utkání s Čáslaví bude mít brazilský útočník Rodrigues (na snímku vpravo). Jednadvacetiletému fotbalistovi, který odehrál podzimní část sezony v druholigovém Třinci, zápas vyšel na jedničku. Navíc nahrál na oba góly Viktorie. „Měl dobré fotbalové momenty,“ uvedl trenér Viktorie Stanislav Levý.

Brazilec svým výkonem zaujal i vedení Viktorie. „Rodrigues potvrdil pověst, která ho předcházela. Je to rychlý a technicky velmi zdatný fotbalista,“ uvedl generální manažer Viktorie Zdeněk Kořínek.

„Máme o něj zájem, jednáme s Třincem o prodloužení jeho testů u nás. Rádi bychom ho vyzkoušeli i v sobotu proti Norimberku. Víme ale, že jednání s Třincem o případnéím přestupu nebude snadné, Rodrigues je to pro ně klíčový hráč,“ dodal Kořínek.