Tak jako proti Černé Hoře vstřelili branky Jiráček s Pilařem. „To jak šel Pilař do souboje před brankou při druhém gólu, to by čtyři z pěti hráčů neudělali. On ano, je tak naučený. Měl i trochu štěstí, že balon přes gólmana propadl až k němu, ale štěstí přeje odvážnému," říká Robert Vágner, bývalý český reprezentant a hráč Plzně, Slavie, Teplic či německé Chotěbuze.

Českému týmu podle něj prospěly změny v sestavě. „Výborný výkon předvedl David Limberský. Bylo velkou chybou, že nehrál už v prvním utkání proti Rusku. Proti Řekům zahrál tak, jak jsme u něj zvyklí z dresu Viktorie. Je to typ moderního obránce, dostatečně rychlý, patřičně sebevědomý, bojovník k pohledání," chválí zadáka Plzně.

Velmi dobrou práci odvedl podle něj i Jiráček. „Spoustu toho naběhal, dal důležitý první gól. Na hřišti byl vidět. Své si uhrál ve druhé půli i Kolář," míní internacionál.

„Po výborné první půli a hrubé chybě Čecha na začátku druhé, která Řeky polila živou vodou, se naši soustředili na udržení výsledku a v útoku už nebyli nebezpeční. Myslím, že jsme si všichni po závěrečném hvizdu oddechli," dodává Robert Vágner.