O titul bojovali zástupci všech týmů fotbalové FORTUNA:LIGY. Plzeňské barvy hájili T9Laky a Pikej. Zaváhali jen ve skupinovém duelu se Slavií. Poté už ale v turnaji dominovali, ve finále pražskému soupeři porážku oplatili a stali se mistry.

Každý duel dvou týmů během finálového turnaje se odehrál na tři vítězné zápasy. Ve skupině dokázali zástupci FC Viktoria Plzeň eSPORT (T9Laky a Pikej) vyhrát 3:2 jak nad Českými Budějovicemi, tak i nad Opavou, se Slavií pak prohráli 1:4.

Ve čtvrtfinále porazili Baník Ostrava 3:1 a v semifinále Mladou Boleslav 3:0. Ve finále je čekal tým Slavie složený z RIIJKA a kobbyho – dvou ostřílených hráčů známých na české FIFA scéně. Fantastický vstup zařídil Pikej. T9Laky v druhém utkání prohrával už 0:2, ale zvítězil v prodloužení. Nadějné vedení 2:0 na zápasy bylo ale po dalších dvou zápasech pryč a rozhodnout musel poslední duel Pikeje s kobbym. V něm šla Slavia do vedení, Pikej ale těžkou situaci ustál, ve druhé půli nastřílel čtyři góly a přihrál mistrovský titul na plzeňskou stranu.

NEDAŘÍ SE. Basketbalisté Plzně otočili po špatném začátku utkání s Košíři, ale nakonec znovu prohráli. Na snímku vyhlíží míč plzeňský Jiří Doljak (v modrém vpravo).
Krize pokračuje. Lokomotiva znovu prohrála