Letná – ZČE 4:1

V předehrávce podzimní části zavítal na Letnou celek z nedalekého Petřína. Domácí se nesešli a začali utkání v deseti, ale i přes tento handicap se semkli a bojovali naplno. Hosté měli dvacet minut převahu, kterou zužitkovali jedním gólem. Ještě v průběhu první půle Letná doplnila svůj počet na plnohodnotných 11 lidí a ještě do konce prvního poločasu stihla otočit výsledek na 2:1. Ve druhé půli se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách, které však nebyly využity. A tak až po chybě hostujícího gólmana vstřelila Letná snadný třetí gól. Následně se hostům se bohužel zranil hráč a paradoxně tak nakonec oni dohrávali o deseti. Letná na konci utkání přidala čtvrtý gól z pokutového kopu.

Poločas: 2:1. Branky: Rada 2, Pešek, Dobrý (PK) - Pálek.

Petřín U19 - Malše Roudné U19 3:1.
Dorost Petřína zvládl baráž a odvrátil nepříjemný pád

Vejprnice – Union 5:2

Poslední zápas jarní části se odehrál v pohodovém a přátelském duchu. Domácí měli po celý zápas převahu a dostali se do vedení již 5:0. Hosté dali výsledku konečnou podobu až v závěru, kdy se utkání dohrávalo.

Poločas: 4:0. Branky: Tauš 2, Davídek, Koza, Baxa - Prcín, Seidl.

Fotbalisté SK Horní Bříza (na archivním snímku hráči v zelených dresech) budou v nadcházející sezoně brázdit divizní vody.
Horní Bříza bude poprvé v historii působit v divizi

VS Plzeň – Černice 2:8

Domácí sice otevřeli skóre zápasu, ale výborně hrající hosty to nezaskočilo- Postupně otočili skóre na svoji stranu a do kabin šli již s rozhodujícím náskokem. Po přestávce převaha hostujícího celku pokračovala a navyšovalo se i jejich skóre. Domácím se podařilo pouze nepatrně korigovat jednou brankou.

Poločas: 1:4. Branky: Hrdlička, Nový Jan - Lešťan 3, Novotný 2, Spörl, Mareš J., Vlček (PK)

Slovan – Senco 3:0 kontumačně

Hosté se pro malý počet hráčů k zápasu nedostavili.

Trenér Zbyněk Kočí (na archivním snímku) dovedl Doubravku v divizní skupině A na čtvrté místo, k nejlepšímu umístění v dějinách klubu.
Kočí: Odchod mě mrzí, ale zároveň to předávám s čistým svědomím